Wszystkomający, Tani odtwarzacz Blu-Ray

rafal735r

New member
Szukam wstępnie jakiegos taniego odtwarzacz Blu-Ray, ktroy bedzie odtwarzal wiekszosc popularnych formatow takich jak DivX czy Avi itd... Sek w tym ze oczekuje od niego aby potrafil otworzyc material w Avi w rozdzielczosci wiekszej jak rozdzielczosc DVD. Czyli powiedzmy 1000x750px czy HD. Zdalo by sie tez jakies gniazo USB. O reszcie rzeczy takich jak gniazdo HDMI chyba nie ma co wspominac.
Chodzi o jakis najtanszy, markowy model oferucjacy te rzeczy.
 

Dudziek

New member
Gdzie masz go za 399? Jedynie w Euro RTV AGD są dostępne jakieś pojedyncze egzemplarze, ale nie w sklepie internetowym tylko w dwóch oddziałach (radom i gliwice). Nigdzie indziej niżej niż 500zł nie znajdziesz :(
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
ja bym kupil odtwarzacz blu ray + playera jakiegos
jakos nie jestem przekonany do wszystko w jednym
kup np sony 300 i asusa player HD, a jesli wolisz kombajn to prosze bardzo, wez dysk do sklepu i sie pobaw, sam zobaczysz czy warto
 

vandel

New member
właśnie. nie ma na rynku nawet w drogich konstrukcjach działające z wszelkimi plikami najbliższy ideałowi jest lg390 lub jego następcy. pozostaje Ci kombinacja tani blu plus odtwarzacz multimedialny .
 

Horhe Ortega

New member
Tu masz kilka modeli(włącznie z alternatywą dla LG370-JVC-ale i tak oba są bez NTFS!)w najniższych cenach.Jest też LG350-ale ważne , aby była to wersja LG350V a nie ta bez V).Osobiście wybrałbym JVC, Samsunga1600 ew. LG300,ale masz nawet za 250/350PLN Samsungi 1500/1580 więc jest w czym wybierać:).odtwarzacze BLU-RAY Samsung, Panasonic, Lg, Sony, Philips i inne.Dodać wypada że JVC jest klonem LG370.Sam 1500 ma tylko divx z płyty i bywają z nim problemy,1580 jest droższy-ale ma już funkcjonalny front USB(MKV/NTFS-od modelu 1600).
 
Ostatnia edycja:

macinus

New member
To i ja zapytam.
Potrzebuję odtwarzacz BD, DVD oraz MKV. Możliwość podpięcia dysku hdd. NTFS. Po prostu jak najlepszy kombajn.
Cena do ok. 1000zl.
 

macinus

New member
"Prawie" robi wielką różnicę. Ja nie chcę się bawić w konwersję, kombinowanie itp. Chcę odtwarzacz, który bez problemu łyknie to co mu podam i to z dobrą jakością. A co do gier to mam z głowy na jakiś czas i dlatego sprzedałem stacjonarnego pc (tak to bym go wykorzystał do tego co chcę) ze względu na 2 małych bajtli:)
 

korzi

Member
Jesli kwota do 1000zł to wybór jest prosty: LG BD390
Jesli do ok 400 to LG 350V

opinie znajdziesz na forum.
 

korzi

Member
Jak poszukasz dobrze na forum, to zobaczysz, że można przerobić do formatu takiego by PS3 odczytywało :)
 
Do góry