Odtwarzacz Blu-Ray m.in. jako odtwarzacz Audio CD

Caparzo

New member
Bez reklam
zapewne jest jakaś sekcja audio lepsza jak ogólny hdmi gdzie idzie nawet 7.1, a czy słychać różnice w takim budżetowym sprzęcie to już nie na moje uszy i kolegi pewnie tak samo :)
 

rabit

Active member
Bez reklam
Obym się mylił, ale wydaje mi się, że w takim budżecie raczej nie będzie nic lepszego na drugim wyjściu, tylko sygnał audio wzięty z pierwszego.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Obym się mylił, ale wydaje mi się, że w takim budżecie raczej nie będzie nic lepszego na drugim wyjściu, tylko sygnał audio wzięty z pierwszego.


w opisie na jakiejś stronie pisze:


"Dwa wyjścia HDMI odseparowują sygnały audio od video eliminując niechciane szumy"


więc coś w tym musi być. :krol:
 

hyniks

Member
Niestety okazuje się że przez arc w tv (chyba) za każdym razem włącza się tv a amp wymusza puszczenie dźwięku z trybu tv. Przełączam ręcznie ale i tak co jakiś czas amp przerzuca z powrotem na tryb tv. Szkoda się męczyć, muszę znaleźć jakiś odtwarzacz cd samodzielny i tyle.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
to wyłącz opcje która odpowiada za to, nie pamiętam gdzie to sie wyłącza.


druga sprawa spróbuj z hdmi audio lub coax
 

hyniks

Member
to wyłącz opcje która odpowiada za to, nie pamiętam gdzie to sie wyłącza.


druga sprawa spróbuj z hdmi audio lub coax


Walczyłem z tym przez weekend. I zapewne coś robię nie tak ale jak wyłączę czy to w tv czy w amp za każdym razem tracę dźwięk na amp kiedy puszczam coś z TV (netflix, czy chociażby BR). Masakra... (nie wspominając że ten durny tv w ogóle nie puszcza mi dźwięku po światełku, dlatego jest podpięty po hdmi do amp).
 
Do góry