Denon DBT-1713UD czy 3313UD

woytaski

New member
Bez reklam
Koledzy,

Stoję przed dylematem kupna odtwarzacza do kina domowego.
Nie sugerujcie się stopką - będą zmiany;)

I teraz czy jest różnica w jakości pomiędzy w/w odtwarzaczami? Czy wiele zyskuję dzięki Denon Link HD? W porównaniu sekcji stereo nie widzę różnic. W audio... 10-bitowy przetwornik sygnału video na korzyść.
Tylko czy różnica w cenie (1600 zł więcej za 3313) zrekompensuje mi brak w/w elementów w przypadku niższego modelu?

Druga rzecz - wspomniany Denon Link HD - czyli skazany jestem jedynie na ampli X4000...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja mam 3313 ale używam tylko do ogladania filmow i koncertow, jestem bardzo zadowolony, mysle ze jak musisz sie zylowac żeby kupic 3313 to chyba szkoda kasy, a jeśli masz kase to ja bym kupil 3313.. I 1713 tylko w kolorze czarnym jest - pamiętaj. Denon link hd tylko z amplitunerem denon.
 

woytaski

New member
Bez reklam
Ja mam 3313 ale używam tylko do ogladania filmow i koncertow, jestem bardzo zadowolony, mysle ze jak musisz sie zylowac żeby kupic 3313 to chyba szkoda kasy, a jeśli masz kase to ja bym kupil 3313.. I 1713 tylko w kolorze czarnym jest - pamiętaj. Denon link hd tylko z amplitunerem denon.
Co do koloru - tylko czarny;)
U mnie generalnie ma być kombajn - z nastawieniem na CD i muzykę... (nie mam możliwości ustawienia osobnego zestawu stereo).
Dlatego zastanawiam się, czy wiele zyskam w sferze audio kupując 3313...
Denon Link - musiałbym wymienić ampli i to w zasadzie na X4000 - bo niższe nie mają DL HD :(
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
W sklepach Horna mowili mi ze roznica jest dosyc , dosyc jesli chodz o stereo, a w obrazie juz mniejsza, wieksza bedzie na wiekszym tv podejrzewam .. ale to tak jak mowie jak ktos ma kase to kupi 3313, a ten co ma mniej kupi 1713. A wiesz znajac jeszcze Polakow to czesc z tych ludzi bedzie pisac wszem i wobec ze nie ma zadnych roznic miedzy drozszym modelem nawet ich nie widzac w akcji. Nie wspominam o wygladzie bo tu juz widac jest roznice ... ale tezt kwestia gustu.
 

woytaski

New member
Bez reklam
Dzięki.
W międzyczasie zmieniła mi się wizja. Znaczy dojrzałem ;)
Zmienię ampli na takie z pre-out - to raz;
Kupię CD-player stereo - to dwa;
Na końcu wzmaka stereo...

Dochodzę do wniosku, że filmów z Blu nie oglądam (a jakby co, zawsze mam czytnik w konsoli...), dlatego bardziej potrzebuję odtwarzacz do muzyki.
Wstępnie więc myślałem o Denonku X3000 ( jak kasy starczy X4000).
Zastanawiam się nad CD ( 1510AE lub 720 AE) , wzmak 1510AE.

Myślę, że to będzie najlepsze rozwiązanie.


Wysłane przez Tapatalk
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja tez mam cd odtwarzacz bo lepiej jest z niego sluchac niz z bluray. Ale bluray mam 3313 bo chcialem meic dobry, ale faktycznie jak ma sie tez i ograniczony budzet to lepiej kupic slabszy bluray, a do tego wlasnie cd i pozniej wzmak...
 
Do góry