Blu-ray 3D bez cinavia

wirus

Klub HDTV.com.pl
VIP
Poszukuje odtwarzacza który poradzi sobie z filmami 3d, nie posiadający cinavia. Dobrym atutem bedzie odtwarzanie .iso lub katalogu blu-ray.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Gdzies tam czytalem ze wszystkie, albo prawie wszystkie juz nowe odtwarzacze bluray maja cinave ze tak sie wyraze w sobie zainstalowana .... i to juz niektore maja ktore byly kupowane w polowie ubieglego roku, ja mam denona 3313 wyszedl w listopadzie ubieglego roku i tez to juz ma...
 

Vaderus

New member
Bez reklam
A jak rozpoznać czy jest cinavia czy nie? W specyfikacjach chyba o tym nie piszą?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalk
 

wirus

Klub HDTV.com.pl
VIP
To mam takie pytanie, czy są odtwarzacze otwierające strukturę BR z dysku/pendrive'a lub iso filmów. I czy w takim momencie też działa cinavia?
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Hans sprawdzales osobiscie na jakims odtwarzaczu OPPO z tego roku czy tylko slyszales lub ktos ci mowil? Bo powiem szczerze ze jakos nie bardzo wierze ze np samsungi to maja, a tak a firma jak Oppo by sie temu przeciwstawila.. Wiesz ja tez w sklepie bylem swiadkiem jak jegomosc chwalil odtwarzacz samsunga i mowil ile roznych to formatow czyta ale co z tego jak ten model rowneiz ma cinave ale o tym juz sprzedawca nie wspomnial .... i pytanie czy nie wie o tym czy ukrywal...
U mnie w intsrukcji jak dobrze pamietam cos tam jest napisane o tej cinavie , wiec mysle ze w kazdej instrukcji ze dwa zdania jest ale wiadomo ze tym sie nikt nie chwali... gdzies czytalem ze to producenci filmow wymusili na firmach zeby to stosowali...
Czytalem tez tutaj w jakims watku ze ludziom to sie pojawialo nawet puszczajac film z kompa...
Trzeba bedzie nauczyc sie z tym zyc ...
 

hans2

Banned
oppo poki co ma cinavie tylko z napedu optycznego. jest to dobrze rozpoznany temat np na avsforum gdzie sa rozbudowane faq nt tego sprzetu i duzo osob ma ten odtwarzacz.

edit: faktycznie ostatnio chyba usuneli możliwość czytania iso i struktury bd z dysku. ale na mkv nadal nie ma cinavii.
jak bys chcial miec najnowszy firmware to jednak juz nie bedzie spelnialo twoich wymagan.
 
Ostatnia edycja:

wirus

Klub HDTV.com.pl
VIP
widzę że cinavia to godny przeciwnik więc, oprócz asus-a szukam czegoś co nie ma problemu z odtwarzaniem kopiowanych filmów 3D w porównaniu do mojej ps3 ( która zacina się przy każdym przejściu pomiędzy chapterami).
 

jurass

Banned
Jest coś takiego. Nazywa się HTPC.
Możesz też spojrzeć na Mede8er MED800x3D/MED600x3D. Podobno jest niezły z najnowszym FW.
 
Ostatnia edycja:
Do góry