Marrantz sr 6007 jaki bluray?

czajaa22

New member
Witam koledzy czy podpowiecie mi jaki odtwarzacz blu ray będzie w miarę dobry do tego amplitunera. Tv to samsung nowej serii F6400. Budżet to coś kolo 500 zł bo na marantza UD mnie narazie nie stać. Może coś podpowiecie. Nie potrzebne mi funkcje sieciowe bo ten ampli ma ich sporo i tv też. Do tego jakieś kabelki pewnie techlinka bo są w miare dobre. Dzięki.
 

czajaa22

New member
Właśnie patrzyłem model Panasonic DMP-BDT221 myślę że wystarczy chociaż moją uwagę przykuł też model pionka 150 ale wyczytałem że jest on do niczego czy to prawda. Muzyki nie będę słuchał na tych playerach bo mam osobne cd. Przewody hdmi wyżej pisałem o techlinku ale to pomyłka bo chodziło mi o prolinka.
 

Whiplash

New member
Bez reklam
HDMI nie ma znaczenia bo nawet ten za 10 zl bedzie przekazywal taka sama jakosc obrazu jak i dzwieku jak ten za 1000zl. Jest to sygnal cyfrowy wiec nie ma wplywu jakosc kabla.

Pioneera mialem model 140 czyli poprzednik i odmienialem 2 razy po czym wymienilem na Panasonica.. Pioneer nie wiedziec czemu zacinal odczyt plyt Blu ray po 2-3 min od wlaczenia, potem dziala normalnie. Kiedys mialem Panasonica i wrocilem do tej firmy. Z mojej strony polecam, duzo ludzi je chwali, ew mozesz popatrzec cos z Sony.
 
Do góry