Odtwarzacz Blu-Ray 4k

Snikers89

New member
Bez reklam
Bierz OPPO i będziesz zadowolony
A od kiedy OPPO jest niedrogi ?? Tak przynajmniej kolega napisal ze szuka nie drogiego.

Ogolnie playerow 4k na bierzaca chwile jest kilka.
Samsung to tragedia.
Panas lepszy niz Samsung lecz drozszy i za ta cene sam plastik hmm.
Sony dopiero teraz mial premiere wiec za duzo nie wiadomo.
Oppo UDP 203 narazie numer 1 i klasuje sie w wysokiej polce gdzie ta reszta wymienionych dyszy i placze. Cena hmm w Polsce kolo 3000zl + bo nie wiem dokladnie.
Oppo UDP 205 premiera za miesiac. Cena bedzie oscylowac kolo 1200f wiec gdzies kolo 6000zl. Niby ma to byc referencyjny player 4k a takze dla muzy ala sprzet dla audiofili. Co bedzie zobaczymy.

Wiecej poki co nie ma tak samo jak z filmami w 4k.
 
Ostatnia edycja:

collider

New member
Bez reklam
Absolutnie nie zgadzam sie z opinia o Samsungu. Uzytkuje od grudnia i wedlug mnie player jest jak najbardziej ok.
 

Snikers89

New member
Bez reklam
To postaw obok panasa i oppo. To pogadamy.
Jak dla mnie nie ma sensu kupywac playera 4k bo raz ze filmow nie ma duzo to ceny sa zabojcze a takze samych playerow jest jak na lekarstwo.
 

collider

New member
Bez reklam
Ale co ty porownujesz dwa razy drozszy player do Samsunga? Zreszta ide o zaklad, ze jak oba zestawimy na jakims filmie na tym sam telewizorze to roznica, jezeli chodzi o obraz nie bedzie warta kasy, ktora musisz dolozyc do Oppo. Ceny filmow 4K spadaja i wcale juz nie jest taka malo. I druga sprawa na playerze 4K obejrzysz normalne filmy bluray wiec co za problem.
 

RAF1977

Banned
Snikers. Miałeś chociaż jednego z nich w domu, że tak wyroki ferujesz. Czy tylko zdjęcia z neta....
Samsung, wiadome budżetowa wersja ale miałem na trochę w domu i działa wszystko sprawnie szybko, działa wszystko. wiadome, wykonanie nie jest takie jak oppo ale nie kosztuje tyle co oppo. Jak ktoś pyta o tani odtwarzacz uhd, to właśnie samsung jest dla niego. Biorąc pod uwagę cenę, to naprawdę nie ma mu co zarzucić.
Niedługo będą nowe, niskie modele Panasonica.
 

Snikers89

New member
Bez reklam
Testowel wszystkie 3 w Manchesterze. Jak tylko Oppo Udp 203 byl dostepny. Ale i tak czekam na 205 bo poki co nie ma sensu dla mnie zaden 4k player.
 

collider

New member
Bez reklam
A co to za roznica gdzie ty je testowales. Powietrze tam jakies inne? ;). Ja ci mowie jako wlasciciel tego Samsunga. Za te pieniadze jest to bardzo dobry odtwarzacz.
 

Snikers89

New member
Bez reklam
Colider a ja mam gdzies czy ty jestes wlascicielem tego playera czy nie. Widzialem, testowalem i porownalem i dla mnie jest lipa w porownaniu do innych. Jesli tobie pasuje to spoko nic mi do tego. Ale mi szkoda by bylo marnowac kasy na tego samsunga. Widocznie mamy inny punkt widzenia co do jakosci i uzytecznosci. Ja wole polecic cos drozszego ale lepszego lub poczekac na inne modele a jak wiadomo wkrotce ma ich sie pojawic troche niz polecac co wedlug mnie jest bublem.
 

collider

New member
Bez reklam
Lipa w porownaniu do innych.?To ja sie pytam z jakimi budzetowymi konstrukcjami porownywales? Bo jak czytam takie bzdety o tym, ze dwu, trzykrotnie drozsze Oppo jest lepsze od Samsunga to nie wiem czy po drugiej stronie pisze ktos kto ma pojecie czy tylko klepie w klawisze dla samego klepania. Po pierwsze nie mozna porowywac modeli z dwoch roznych klas a po drugie trzeba najpierw uzytkowac dluzej cos by wyrobic sobie o tym opinie. Jak juz sie pojawi kilka budzetowek to wtedy wez sobie je na dluzej i potestuj i potem pisze tu swoja filozofie. Jak na razie jest taki a nie inny odtwarzacz i wedlug mojego kryterium, ale i nie tylko mojego charakteryzuje sie bardzo dobrym obrazem, dobrym wykonaniem, przecietnym designem, dosc dobra funkcjonalnoscia. W suchym tescie porownawczym pod wzgledem obrazu wypada np. lepiej od wspomnianego tu Xboxa One S. No, ale tu mozna zarzucic, ze konsola to nie player. I jeszcze jedno. Jak ktos np. szuka auta klasy Skoda albo Seat to nie poleca mu sie BMW albo Mercedesa. Z jednym sie zgodze moze ktos poczekac na nadchodzace modele. Pytanie czy beda lepsze? Moze tak moze nie. Ja zakupilem player w grudniu wiec jakis czas temu. Ktos kto dopiero jest na etapie poszukiwan moze poczekac. Oby nie do usr..smierci bo znam i takich co ciagle na cos czekaja ;).
 
Ostatnia edycja:

Snikers89

New member
Bez reklam
Nie przesadzaj. Wyszedl nowy player sony i teraz 3 nowe modele Panasa. A co do twojego Samsunga wiadomo ze Oppo to inna polka ale w porownaniu do tego pierwszego Panasa gdzie byly to podobne ceny i wyszly w podobnym czasie jako 2 pierwsze 4k playery to Panas gorowal nad Samsungiem. Zreszta choc sam fanem samsunga jestem i posiadam duzo rzeczy 9d samsunga to juz nie raz samsung dawal dupy z playerami i np zawsze przegrywal z Sony.
Ale nigdy nie mow nigdy dlatego zanim wyraze swoja opinie to wybiore sie na odsluch lub testy owego sprzetu bo sam osobiscie czekam na cos godnego uwagi w 4k.
Ale jak mam kupic byle gowno a ty zes to akurat zrobil bo innego badziewia nie bylo na rynku to sorry ale ja odpadam. A co do brania czwgos dluzej jak to wyraziles to sorry ale nie bede wtapial kasy na bubel i modlic sie zeby spelnelnil moje oczekiwania. Po to sa sale odsluchowe gdzie mozna testowac wszelakiego rodzaju sprzet. W samsungu jak i dzwiek tak i obraz jest juz gorszy od Panasa. O tym ze design i pilot a takze ze to plastik to nawet nie wspominam bo sam to wiesz.
A tak wogole gdzie ja tu napisalem ze polecam koledze autorowi Oppo. Obudz sie kolego. Napisalem nawet kilka postow wyzej ze kolega szuka taniego playera a Oppo do nich nie nalezy.
I dochodzac do wnioskow ja nie zaproponowalem zadnego playera bedacych na rynku bo mam swoja opinie wyrobiona na testach tych 3 playerow.
Niepodoba sie to nie czytaj.
 

collider

New member
Bez reklam
Oczywiscie, pewnie, ze gowno tyle ze kosztuje grosze w porownaniu do Oppo. Zreszta nawet w porownaniu do Panasonica to srednia roznica w cenie to okolo 800zl. Wiec o czym tu mowa. Tu opis jednego z testerow z ktorym sie zgadzam:
zalety
znakomita jakość obrazu z płyt 4K,
błyskawiczne włączanie się odtwarzacza i wysuwanie szuflady,
przyjazne, nieskomplikowane menu,
są najważniejsze opcje kontroli jakości obrazu,
sprawna i szybka obsługa płyt BD 4K, BD Full HD oraz DVD,
skuteczne przeskalowywanie wszelkich materiałów do Ultra HD,
rzadka możliwość przeskalowywania DVD bezpośrednio do UHD (niewiele odtwarzaczy to potrafi),
przyciski na obudowie umieszczone bardzo wygodnie na pochylonej krawędzi (co najważniejsze działają precyzyjnie),
cicha praca odtwarzacza (pomimo wentylatora).
wady
brak wyświetlacza,
pilot znacznie mniejszy od tych u rywali (zdecydowanie nie dla osób o dużych dłoniach),
dół obudowy odtwarzacza wykonano z niepomalowanej stalowej blachy, co widać gdy postawimy go wysoko,
zakrzywiona ścianka przednia nie każdemu przypadnie do gustu (choć zakrzywienie jest niewielkie).

Najwazniejsza cecha o ktorej mozna przeczytac w wielu recenzjach, czyli bardzo dobry obraz 4K oraz skalowanie przemawia za tym playerem.

Co chciec wiecej w tych pieniadzach. Juz widze te odtwarzcza ktore w tej cenie zaoferuja wiecej. Smiech.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja bym porównywał do innych odtwarzaczy w podobnych cenach +- 500 zł na maksa + 1000 zł.. każdy ma prawo do swojego zdania, Kolega porównywał z tego wychodzi inne odtwarzacze w podobnych cenach .. z tych lepszych to na razie oppo wypuściło, a inni czekają. Pytanie na co ? Może na 8 k ? :)
 
Ostatnia edycja:

RAF1977

Banned
No, właśnie. Pytanie było o tani dobry odtwarzacz UHD a snikers wyskakuje ze stwierdzeniem, że on woli czekać na oppo 205….
Jak to się ma do pytania?

Samsung jest tani i spełnia swoje zadanie bardzo dobrze.
Jednak na dzień dzisiejszy, to poczekał bym na te tanie Panasonic. Na wiosnę mają być.
 

Snikers89

New member
Bez reklam
Lolek proste pytanie prosta odpowiedz.
Dyrektor Sony na to odpowiedzial podczas gali z PS4 Pro.
Nikt nie chce wrabac sie w kanal. Na swiecie BD nie jest jeszcze standardem a co dopiero 4k BD.
Wiekszosc stawia na streaming 4k jak Netflix czy Amazon.
A koszty technologiczne nie sa tanie a nie wiadomo czy sie zwroca jak przykladowo 3d w TV.
Dlatego kazdy czeka na reakcje rynku. Czemu samsung tanieje leb na szyje a na CES nie pokazali nowego BD 4K ? Co zazwyczaj robia nowy model na nowy rok hehe.



No, właśnie. Pytanie było o tani dobry odtwarzacz UHD a snikers wyskakuje ze stwierdzeniem, że on woli czekać na oppo 205….
Jak to się ma do pytania?

Samsung jest tani i spełnia swoje zadanie bardzo dobrze.
Jednak na dzień dzisiejszy, to poczekał bym na te tanie Panasonic. Na wiosnę mają być.

No wlasnie RAF. Czytanie troszke kuleje. Fakt czekam na Oppo UDP 205 lecz nie wiem czy go kupie bo mi zalezy nie tylko na odtwarzaczu 4k ale takze dobrego playera do muzy po analogu ( i nigdzie nawet nie wspomnialem o Oppo 205 i moich planach wiec z kad taki wniosek) A jak to sie ma do pytania no nijak bo stwierdzilem tylko ze nie polecam zadnego BD na rynku i radzilbym poczekac. Nawet dodalem wzmianke o nowym Sony i nowych Panasach.
 
Ostatnia edycja:

collider

New member
Bez reklam
Twierdzisz, ze jeszcze jest bieda z wydaniami w 4K. To zobacz sobie sklep. Tak, tak z stron w ktorych mieszkasz. Malo?
Search Results | HMV Store

Cenowo, Brytyjczyka to nie przeraza. Tylko siedziec i ogladac.
 
Ostatnia edycja:
Do góry