Ze świata smartfonów/smartphonów (niepotrzebne skreślić)

Sansei6

Member
Bez reklam
Ciekawe ile będzie na tej baterii trzymać? dla mnie mozę ladować się i całą noc... ale niech trzyma choć z 5 dni ;)
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Właśnie na unpackingu potwierdziła kobieta, S10 nagrywa w HDR, ciekawe czy będzie jakaś opcja odkupu telefonów, z chęcią pogonię 9 i wezmę 10:)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Nuuuda :wink:
[youtube]Cp6xjGQp3kw[/youtube]

Tu już jak dla mnie ciekawiej,chociaż póki co nie wygląda to za pięknie :
[youtube]VYLJLxKBhSU[/youtube]
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Rozkładany pozamiatał. Brałbym, ale ta cena wybija z butów.
Poczekam na jakieś używki i zobaczymy, ew. następną generacje z pełnym ekranem.
S10 chyba odpuszczę i również poczekam na pełny ekran.
 

ralfik77

Member
Bez reklam
Tak się telefonami podniecacie....
Ja kupiłem mi max 2, bo wielką baterie i to jest dla mnie najważniejszy wyznacznik przydatność smartfona.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
S10+ lub niedostępny u nas S10 5G bym przygarnął :) Duża bateria pewnie będzie robic robotę. Jak się trafi jakaś mega okazja to może się skuszę.
 

vvv

Well-known member
Bez reklam
Przy takiej cenie to muszą jakoś ludzi przyciągnąć 😉 No i efekt pewnie jest ?
Jeszcze niedawno było tu pisane ze IP drogie a tu masz babo placek ?!
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Tylko IPhone zawsze miał cenę katalogową przez długi czas. S9+ razem z Cashbackiem i odkupem w przedsprzedaży kupiłem dużo taniej niż cena katalogowa. Po sprzedaży S7E wymiana na S9+ wyszła mnie realnie 500 zł. Zobaczymy co się tutaj trafi ;)
 

vvv

Well-known member
Bez reklam
Tylko IPhone zawsze miał cenę katalogową przez długi czas. S9+ razem z Cashbackiem i odkupem w przedsprzedaży kupiłem dużo taniej niż cena katalogowa. Po sprzedaży S7E wymiana na S9+ wyszła mnie realnie 500 zł. Zobaczymy co się tutaj trafi ;)
Co mi zwroty itd jak widzę cenę 2K€ a ciekawe czy u nas będzie 9czy już 10 Kzł ?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
1000zł można dopłacić (względem chociażby mojego S8 ), ale sprzedając już używkę za 1200zl (?) i dopłacać 2800zł, to już trzeba być zdrowo posuniętym :D
Jeszcze te pstrokate kolory, żeby jeszcze była wersja srebrna jak w S8...
 
Do góry