Ze świata smartfonów/smartphonów (niepotrzebne skreślić)

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Cena dobra, gdzie to u Samsunga?
Gdyby jeszcze dało się dodać ten cashback, to robi się znośnie, ale pytałem u Samsunga i gość zaczął tłumaczyć, że nie 5k, a do 5k i może to być również dobrze 3500zł. Kwestia stanu itp. Porównywałem też F3 do F4 side by side i jak dla mnie, różnice znikome.
Poczekam chyba na F5.
Tak, na stronie Samsunga. 7400 wersja 512GB.
Odkup dostaniesz, wystarczy działający telefon. Dostałem za S21U normalnie 3500 zł.

Zmiany względem F3 to trochę lepszy aparat, nowszy procek i tyle w sumie. Miałem go brać za tę cenę +odkup 5000 zł, ale widziałem kilka porównań i te zmiany proporcji są tak delikatne, że ciągle przedni ekran to badziewiasty naleśnik, a po rozłożeniu na środku dalej widać załamania światła. Zero poprawy w tym temacie. Szkoda, bo liczyłem na coś lepszego.
Chcesz to Ci dam 3 kody rabatowe, żebyś mógł uzyskać tą cenę 7000 zł.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Odkup działa, ale nie koniecznie te 5k dostaniesz. Bynajmniej, tak gość mowil u Samsunga. Coś tam wspominał o stanie, bo to, że musi działać, to oczywiste.
Nie chciałbym, żeby ktoś się doczepił do jakiejś pierdoły.

Zastanawiam się czy brać, ale bardziej na podłożu finansowym.
Wymiana kosztowała by mnie ok. 2k., a za rok na bank będę brał F5 chociażby z uwagi na kończącą się gwarancję obecnego F3 i pewnie wieksze zmiany, więc zakładając, że znowu zrobią promocje na odkup (5k), a cenę F5 8k, wyjdzie mnie to 2k teraz i 3k za rok, czyli jakby nie liczył 5k. Jak zostawię teraz F3, to zarok będzie warty nie więcej jak 3k (albo i mniej), więc dołożyć i tak trzeba będzie te 5k do 8k.

Na jedno wychodzi, a co mnie najbardziej wkurza, to przerzucanie danych.
Niby jest soft, ale i tak zawsze trzeba coś ustawiać.
 
Ostatnia edycja:

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Korzystałem już z kilkunastu odkupów i cashbacków u Samsunga. Jak telefon nie jest pęknięty i wszystko działa to dostaniesz tę kasę, a do Folda zapewne Samsung dopłaca, bo tylko ta wycena jest tak wysoka, resztę wyceniają tak sobie.
Zresztą masz napisane, że 5000 zł to minimalna kwota za Fold 3, a nie maksymalna.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja tam widzę na stronie do 5k, ale ok - małym drukiem jest potem info "minimalna"
Zakup F4 jest dobrą opcją dla kogoś kto nie ma Folda, wystarczy kupić używkę za 3500, skorzystać z tej promocji za 7k i mamy F4 za 5500zl

 
Ostatnia edycja:

kaminskakl

Active member
Bez reklam
To jest jakiś błąd techniczny. Też tak miałem, że wyskakiwała niższa kwota. Tak jakby dopłata Samsunga nie została dodana. W każdym razie wystarczyło odświeżyć stronę, wybrać jeszcze raz ten sam model i pokazywało poprawnie 5000 zł.
Tutaj sprzed minuty:
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jeszcze brakuje VPN`a dwóch przysiadów i salta. Szkoda, że pracownik Samsunga który odpowiada w sieci, nie jest w stanie odpowiedzieć rzeczowo, tylko jak ameba odsyła do kontaktu. Złóż Kaminski CV do Samsunga, poprę Cię na najbliższym zebraniu rady nadzorczej :D
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Już biegnę :D Wiesz jak to jest z osobami na infolinii/chatach. To osoby pierwszego kontaktu, dostali parę zdań do wykucia i tyle wiedzą. W każdym razie rozdają kod rabatowy na 200 zł lub etui z rysikiem za 1 zł zamiast 399 zł. Tę cenę powyżej uzyskałem dopiero po wpisaniu trzech kodów rabatowych w tym zniżka studencka. O dziwo działa nawet jak jesteś w gimbazjum, dlatego dostałem kod ;)
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Oo, zbiłem cenę do 6800 za Fold 4 do tego Fold 3 do kupienia za 3400 zł z FV Marża. Po tych wszystkich mykach nowy Fold wychodzi śmiesznie tanio. Byłem dzisiaj w Media Markt i... dla mnie to po prostu ten sam dziwny Fold 3. Nie czuję tej różnicy szerokości w ogóle. Jak ktoś chce to mu przekażę wszystkie kody, żeby sobie zbił cenę. Ja czekam na Fold 5. Najlepiej w wersji Ultra/Max.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
No ja musze wymienić Huawei p40 pro.... Jednak. Brak googla boli gdy Reolink nie działają poprawnie, powiadomień nie dostaje. Łączenie z siecią problemy, gdy do mnie dzwonią to zajęte. No i durny zaokrąglony ekran - - to jakoś przeżyję ale wolałbym bez


Co kupić? Myślę że tak 3500zl max, chyba na więcej szkoda kasy.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
A53 lub pochodne, dzwoni, świeci, wszystko działa i kosztuje grosze.
3500 dziś dać za telefon który od lat praktycznie stoi w miejscu, to już trzeba być fanem.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
A53 lub pochodne, dzwoni, świeci, wszystko działa i kosztuje grosze.
3500 dziś dać za telefon który od lat praktycznie stoi w miejscu, to już trzeba być fanem.
Co za bzdura. Przecież między flagowcem, a tym A53 jest przepaść. Kupowałem ostatnio A52s i jest spoko, ale nie poleciłbym go nikomu kto wcześniej miał flagowca od Huawei czy Samsunga.
 
Do góry