Ze świata smartfonów/smartphonów (niepotrzebne skreślić)

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To może lepiej od razu włączyć tryb czarno biały, a nie jakieś półśrodki?
Tel. za tyle siana i kastrować go jakimiś 60Hz, to jak jeżdżenie bez klimy, żeby zaoszczędzić na paliwie ; )
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Armani nosi powerbank e jednej kieszeni, w drugiej telefon. Bateria nie ma dla niego żadnego znaczenia ;) ;)

Wysłane z mojego SM-S908B przy użyciu Tapatalka
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie ma już znaczenia. Pamiętam jak tel. potrafił wytrzymać tydzień, wiec wszystko co dziś na rynku i tak nic nie warte omawiania. Dzień, dwa? Co to jest, jak i tak dziś trzeba mieć zawsze ładowarkę pod ręką. Kiedyś trzeba było szukać ładowarki, bo człowiek zapominał ze tel. może się w ogóle rozładować ; )
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Śmiechy, śmiechami, ale dostęp do ładowarek to nie wytłumaczenie dla słabej baterii... :)

Wysłane z mojego SM-S908B przy użyciu Tapatalka
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dokładnie, wszystkie te obecne smarty, ultra, foldy, iphony i co tam jeszcze jest na rynku, to śmiech na sali (bateria). Żadnego z obecnych telefonów nie wziąłbym na pełną dwu dniową wyprawę bez ładowarki. Pomijając jakieś "survivalowe" wynalazki.
Starą Nokię brało się na weekend bez prądu, wracało do domu i jeszcze 5 dni siedziało na telefonie zanim padła.

Ładowarki mam pod ręką, bo gdzie mam mieć jak jadę w trasę na kilka dni?
Sam nie pamiętam kiedy mi się obecny smart rozładował - po za tym, że raz min. dziennie ładowarka musi być. Nikt normalny z żadnym smartem nie wyjedzie na dwa dni z odpaloną nawigacją, aplikacjami, rozmowami, netem, aparatem itp. w trasę bez ładowarki. Więc albo zupełnie nowa technologia/rewolucja, albo szkoda czasu farmazonić o bateriach.
 

vvv

Well-known member
Bez reklam
To była by największa rewolucja od paru lat gdyby było jak dawniej
Czyli lądowanie tak co 3 a najlepiej 5 dni 😀👍
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Mało tego, można było jeszcze podmienić baterie w locie i następny tydzień korzystać.
No, ale przynajmniej szybkie ładowanie jest, to akurat świetnie się sprawdza.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Mało tego, można było jeszcze podmienić baterie w locie i następny tydzień korzystać.
No, ale przynajmniej szybkie ładowanie jest, to akurat świetnie się sprawdza.
Robiłem tak w Note 2 i Note 3. Miałem dwie baterie + zewnętrzną ładowarkę. 2 minuty i mamy 100% baterii w telefonie.

Wysłane z mojego SM-S908B przy użyciu Tapatalka
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Musi mieć niezły szacun na dzielni ;)
Motoroa-Frontier-Kopie.jpg
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Czy lepiej to sie okaże w praktyce.Na plus, że poszerzyli, na minus, że obcięli w pionie. Środkowy jest idealny względem wyświetlanych treści, tutaj bym nic nie zmieniał, ale się zobaczy w praniu na konkretnych aplikacjach. Bateria jest bdb i to najmniej istotny szczegół.
 
Do góry