Ze świata smartfonów/smartphonów (niepotrzebne skreślić)

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Odinstalowałem wersje z Galaxy Store, zainstalowałem wersję PRO z Google Play, doinstalowałem ponownie z Galaxy i działa już w wersji PRO.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Gdzie najtaniej kupie Szajjjsunga a51? s9+ nie wytrzymal kontaktu z podloga. Ale tez guziki zmiany glosnosci nie dzialaja.

Na allegro 1557 z fvat.
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Ładnie pojechali z wersją Ultra :D Reszta w miarę w normie. Niech dadzą odkup/zwrot 1000 zł i wyjdzie bardzo fajna cena biorąc na FV
fd8352f74441644bbe7754e920ac696b.jpg


Widzieliście jakie jaja z bestcena? Dla mnie nic nowego, bo ten sklep od dawna śmierdział :D
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Kontrola US, normalka przy takich cenach. Konkurencja nie śpi.
Słusznie, nie słusznie, nie wnikam, bo u nas wszystko możliwe.
Ja tam zawsze omijam szerokim łukiem takie okazje.
Już lepiej na własną rękę sprowadzać.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ciekawostka, jakiś nieznany numer dzwonił i info na Androidzie 10 - "Podejrzenie spamu". Faktycznie, odebrałem i automat z jakąś umową.

Screenshot-20200131-124514-Phone.jpg
[/url][/IMG]
 

zochu91

Klub HDTV.com.pl
VIP
to ja takie komunikaty mam na starym samsungu A5 nawet. Podaje też miasto z którego ktoś dzwoni i inne pierdoły.. A jest tam, chyba jakiś android 8
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Miasto faktycznie, ale z info o spamie spotykam się pierwszy raz.
Być może kwestia ustawień, wcześniej na żadnej słuchawce tego nie widziałem.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Jak dzwonia ze spamem to zapisuj numer i wystaw na olx ze oddasz meble zadarmo w wawie lub krakowie i podawaj ich numer.

:)


Ja ostatnio dostalem pismo z energii ze chca u mnie zrobic odczyt licznika, a mnie niegdy w domu nie bylo. Podali wiec numer na ktory zadzwonic by sie umowic.

Jakis debil pomylil 5 z 8 i wszscy, ktozy dostali podobne pismo jak ja, teraz dzwonia na zly numer do biednej kobieciny. Az jej wspolczulem jak z nia rozmawialem :))
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Było już wcześniej, nawet na S7E miałem. Przypatna sprawa. Ogólnie dzwoniąc nawet do jakiejś restauracji często wyświetla coś w stylu "Bistro Costam Jan Nowak".

W sprawie bestceny ciekawy jest też regulamin, który mówi o tym, że nie kupujesz u nich telefonu a go wynajmujesz i płacąc za niego nie jest to nawet opłata za wynajem, a kaucja. W związku z tym nie musieli (tak twierdzą) odprowadzać podatku :D Taka trochę bardzo (aż za) kreatywna księgowość.

Edit:
Numer z meblami i OLX muszę sobie zapamiętać. A zamiast mebli dodać ciuszki dla dzieci, atak Madek będzie okrutna :E
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tyle, że tą nazwę która się wyświetla wpisują sobie sami właściciele numeru, nie sądzę, że ktoś wpisywał "Podejrzenie spamu" :D Tu musiała zadziałać siła wyższa.

Btw. Numer jest widoczny na fotce, można się śmiało ogłaszać z darmowymi wózkami ; )

Ja pomysł bardziej wykorzystam, ale do tych którzy obiecują, a wręcz zarzekają się, że przyjadą, kupią towar, żeby trzymać, a potem wyłączają telefon, lub blokują numer.

Praktycznie co druga transakcja właśnie tak wygląda. Bydło niesamowite, jeszcze człowiekowi się mówi, że ludzie są niepoważni, że jest syf i nie chętnie coś rezerwuję, to ci będzie płakał, że absolutnie, że on taki nie jest, a potem wychodzi jak zwykle.
Teraz już się skończyło, kto pierwszy ten lepszy.
Nie ma bata, choćby miał jechać 500km po towar i pocałować klamkę.
 
Ostatnia edycja:

werf

Active member
Bez reklam
Jak dzwonia ze spamem to zapisuj numer i wystaw na olx ze oddasz meble zadarmo w wawie lub krakowie i podawaj ich numer.

:)


Ja ostatnio dostalem pismo z energii ze chca u mnie zrobic odczyt licznika, a mnie niegdy w domu nie bylo. Podali wiec numer na ktory zadzwonic by sie umowic.

Jakis debil pomylil 5 z 8 i wszscy, ktozy dostali podobne pismo jak ja, teraz dzwonia na zly numer do biednej kobieciny. Az jej wspolczulem jak z nia rozmawialem :))

Było już wcześniej, nawet na S7E miałem. Przypatna sprawa. Ogólnie dzwoniąc nawet do jakiejś restauracji często wyświetla coś w stylu "Bistro Costam Jan Nowak".

W sprawie bestceny ciekawy jest też regulamin, który mówi o tym, że nie kupujesz u nich telefonu a go wynajmujesz i płacąc za niego nie jest to nawet opłata za wynajem, a kaucja. W związku z tym nie musieli (tak twierdzą) odprowadzać podatku :D Taka trochę bardzo (aż za) kreatywna księgowość.

Edit:
Numer z meblami i OLX muszę sobie zapamiętać. A zamiast mebli dodać ciuszki dla dzieci, atak Madek będzie okrutna :E

Kiedyś furorę robiło ogłoszenie w stylu (Przyjmę gruz każdą ilość)
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Kiedyś furorę robiło ogłoszenie w stylu (Przyjmę gruz każdą ilość)

Tetaz zgodnie z nowelizacja prawa BDO Gruz i pisaek sa odpadami ktore trzeba utylizowac min. w zwirowniach :) Aby przyjac gruz musisz miec odpowiednie pozwolenia :)))))

Zreszta sam bym przyjol gruz, kazda ilosc :)


Numer na "chorom curke" bardziej popularny xD
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Note 10+ na Amazon + 3 lata gwarancji w jeszcze lepszej cenie. Teraz wychodzi ~3340 zł. Wczoraj zdecydowałem, że czekam na S20+ ze względu na ekran 120Hz, lepszą baterię, aparat i design, ale teraz znowu mam zagwozdkę ;D
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Aż tak dobrze nie ma niestety. Jest to cena netto. Do tego trzeba doliczyć 23% VAT. Ostateczna cena to 696,76 EUR czyli ~2975 zł. Przy tej cenie i tak stwierdziłem, że nie warto dopłacać 1400 zł do S20+.
Śmieszne jest to, że mam w komputerze 8GB RAM a w telefonie będę miał 12GB o_O
 
Do góry