inne spojrzenie na dzień pierwszy PS3

gregowal

Member
A więc udało mi się być w kraju kwitnącej wiśni w dzień premiery. Niestety zdjęcia nie są wysokich lotów ale troszkę opiszę:
1. Kolejka do PS3 ale zdjęcie to tylko mały wycinek bo kolejeczka opasała pokażny store z elektroniką.
2,3,4. Później, już przed jednym ze sklepów z elektroniką w Electric City pokazowa konsola na której można było pograć (grafa niezła, czasami fotograficzna a czasami jak komputerowa). Obok były pudła, że niby jest w sprzedaży ale tak naprawdę to już wyszły.
6,7,8. W innym sklepie: przykładowe ceny plazm Panasonica. Ceny trzeba przeliczyć przez 0,0255 i da to złotówki.
9. Coś dla audiofili.
10,11,12. Coś dla fanów motoryzacji - nowy CRV (cena w opcji zbliżonej do europejskiej to ok. 65 tys.), nowa Honda Odyssey (siedmio osobowa) niestety tylko w Japonii, biała Honda Stepwgn (też 7 osób).
13. Zdjęcie z duchem moim i kolegi z Finlandii.
14. Zdjęcie moje z robotem Asimo. Byłem też na Asimo Show, niesamowite choć mieszane uczucia.
15. Zdjęcie motocykla na którym Hayden zdobył mistrzostwo w Grand Prix.
16. Shinkaizen nadjeżdża!

Cała nasza wycieczka tak fotografowała, że wyglądaliśmy jak japońska wycieczka w Europie!

Po powrocie z Japonii przeżyliśmy szok kulturowy - na lotnisku w Paryżu. Ale o tym może innym razem.
Pozdro,

dalsze zdjątka do zapoznania sie.

Pierwsze wrażenia z obcowaniem z TV w Japonii to niezłe plazmy i lcd na lotniskach z beznadziejnym sygnałem. Nazwałbym to antypromocją. Szczerze mówiąc na tej podstawie to bym raczej zraził się do nowej telewizji niż rozważał kupić tv.
W hotelach podobnie. LCD Sony 26" a obraz totalna porażka. Był jeden kanał gdzie leciała muzyka i obraz HD ale ten powtarzał się co 3 minuty.
Jeszcze trochę będzie przy następnych zdjęciach.

W Electric City szukałem HD-DVD i Blue-Ray. Gdzieś na samym końcu w jednym sklepie stała sobie Toshiba jedna z drugą. Nie były do niczego podłączone. Po prostu stały. Sprzedawca wskazywał raczej na odtwarzacze DVD obok niż na nowość. Zero reklamy. Szczerze mówiąc zawód.
pozdro,
 

Attachments

  • 1.jpg
    1.jpg
    25,4 KB · Wyś: 117
  • 2.jpg
    2.jpg
    13,2 KB · Wyś: 115
  • 3.jpg
    3.jpg
    17,7 KB · Wyś: 104
  • 4.jpg
    4.jpg
    12,1 KB · Wyś: 91
  • 6.jpg
    6.jpg
    21,8 KB · Wyś: 97
  • 7.jpg
    7.jpg
    20,6 KB · Wyś: 91
  • 8.jpg
    8.jpg
    22,1 KB · Wyś: 84
  • 9.jpg
    9.jpg
    11,5 KB · Wyś: 85
  • 10.jpg
    10.jpg
    13,6 KB · Wyś: 85
  • 11.jpg
    11.jpg
    21,3 KB · Wyś: 81
  • 12.jpg
    12.jpg
    8,8 KB · Wyś: 77
  • 13.jpg
    13.jpg
    24,2 KB · Wyś: 84
  • 14.jpg
    14.jpg
    11,3 KB · Wyś: 81
  • 15.jpg
    15.jpg
    19,3 KB · Wyś: 76
  • 16.jpg
    16.jpg
    25,8 KB · Wyś: 84

gregowal

Member
kurczę, masz rację!
zaraz umieszczę prawidłowe. jak się zrobiło 940 zdjęć to można się trochę pogubić.
może teraz się uda.
 

Attachments

  • Japan41111.jpg
    Japan41111.jpg
    38,1 KB · Wyś: 96

gregowal

Member
wolałem pospać i kiedy dotarłem do Electric City już wszystko było wykupione. Kupiłem PSP w bonus packu za 530 zł. To chyba trochę mniej niż u nas ale bez gwarancji. Tyle że to prezent dla syna i to go ucieszyło. Kupiłem koledze CD z japońskim rockiem (ok. 50zł).
Myślałem, że może kupię Toshibę HD-DVD ale cena nie była wcale atrakcyjna, może poczekam na ofertę u nas.

Jeśli chodzi o grafę to jak napisałem jest super ale że mam dobry komp to nie jest to dla mnie duża różnica. Jednak niektóre fragmenty rzeczywiście były jak z fotografii.
 
Do góry