Fotel do grania ?!

maxan

New member
Bez reklam
Jeśli pomyliłem dział proszę o przeniesienie.

Witam chciałbym kupić fotel do grania najlepiej z podnużkiem (bądź dwa fotele) możecie coś mi polecić?
Moje wymagania:
- wygodny zarówno pozycja by po godzinie plecy nie bolały a także by komfortowo sie pada trzymało (by boczki' nie przeszkadzały, nie unosiły sztucznie rąk; mam nadzieje że rozumiecie o co mi chodzi)
-stylowy
-w miare tani

Znalazłem coś takiego w ikei- moje typy(kolejność nieprzypadkowa):
POÄNG Krzesło bujane - Alme czarny, czarnobrązowy - IKEA
POÄNG Fotel - Alme czarny, czarnobrązowy - IKEA
BOLIDEN Fotel/podnóżek - czarnobrązowy/Genarp ciemnobrązowy - IKEA
ktoś użytkuję-opinie ? warto dopłacać do bujanego bądź do skóry - wtedy robi sie to już spora kwota ...
Jestem otwarty na każde propozycje/porady :)
 
Ostatnia edycja:

maxan

New member
Bez reklam
Ciekawe propozycje ale wydaję mi sie iż bardziej pod PC'towca, a ja od kilku lat prawie na PC nie grywam ;) Druga sprawa to taka iż pewnie sporo przekraczaja mój budżet.
 

RafMat

New member
Witam.Posiadam taki sam fotel który ci proponuje Wujek88 z tym że mój posiada jeszcze podstawke na której możesz się kręcić dookoła
i jest wyżej.Jestem zadowolony z zakupu.posiada okablowania jak i wireless pod które możesz podłożyć prócz Tv inne gadżety jak mp3 itd.jedynym minusem tego fotela jest to że nie ma wejścia opticaudio.Polecam
Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 

tom-ek

New member
Wszystko zależy do jakiego użytku szukasz fotela. czy będzie on stał przy biurku czy nie ? jeżeli nie, to z własnego doswiadczenia moge powiedziec ze "pufy" (siedziska) takie jak zaproponowal Piotrekdk sa bardzo wygodne. Sam uzywalem do czytania ksiazek bo dlugie siedzenie na fotelu/kanapie bardzo meczylo plecy.
 

aleg

New member
dobry fotel do grania można dostać już za 500 zł, najważniejsze żeby był ergonomiczny, ale pamiętaj jeszcze odpowiednim biurku, bo fotel to nie wszystko
 

RafMat

New member
dobry fotel do grania można dostać już za 500 zł, najważniejsze żeby był ergonomiczny, ale pamiętaj jeszcze odpowiednim biurku, bo fotel to nie wszystko
Rozmawiamy o FOTELACH do gier z głośnikami i innymi bajerami, a nie krzesłami do biurka:)

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 
Do góry