Akronimy i skróty

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Witam!
Czytam forum, czytam i widzę, że często operujecie skrótami IMO (IMHO) i FTA. Jestem laikiem i dopiero zaczynam przygodę z HD, ale mógłby mi ktos wyjaśnić co to jest?

Dzieki serdeczne
Pozdrawiam
 

pooh1968

Klub HDTV.com.pl
VIP
krzysztofradio napisał:
Witam!
Czytam forum, czytam i widzę, że często operujecie skrótami IMO (IMHO) i FTA. Jestem laikiem i dopiero zaczynam przygodę z HD, ale mógłby mi ktos wyjaśnić co to jest?

Dzieki serdeczne
Pozdrawiam

Mój drogi laiku, po pierwsze przeczytaj regulamin, bo coś Ci się działy pomyliły z takim pytaniem. A skróty te nie mają nic, lub prawie nic (FTA:)) wspólnego z HD (skrót HD mam nadzieję rozumiesz :p ). IMO - in my opinion, czyli moim zdaniem, natomiast FTA - free to air, czyli programy niekodowane nadawane z satelity, możliwe do obejrzenia za darmo. PZDR

A PZDR znaczy "pozdrawiam". Nie mylić z Powiatowym
Zespołem Doradztwa Rolniczego ;) - Mazoku
 

chocio

New member
pooh1968 napisał:
Mój drogi laiku, po pierwsze przeczytaj regulamin, bo coś Ci się działy pomyliły z takim pytaniem. A skróty te nie mają nic, lub prawie nic (FTA:)) wspólnego z HD (skrót HD mam nadzieję rozumiesz :p ). IMO - in my opinion, czyli moim zdaniem, natomiast FTA - free to air, czyli programy niekodowane nadawane z satelity, możliwe do obejrzenia za darmo. PZDR

A PZDR znaczy "pozdrawiam". Nie mylić z Powiatowym
Zespołem Doradztwa Rolniczego ;) - Mazoku

IMHO - In My Humble Opinion, moim skromnym zdaniem
ale - na przyszłość - w google szybciej znajdziesz tego typu informacje i jest to właściwsze miejsce do zadawania takich pytań ;)
PZDR :lol: :lol: :lol:
 
Do góry