Małe spotkanie w Poznaniu. zapraszam chętnych

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Witam,

Planuję zorganizować spotkanie miłośników HD, na którym będzie można spotkać naszych moderatorów.

Spotkanie odbędzie się w okolicach Poznania w 2 połowie października, jeżeli ktoś będzie chętny to proszę się wpisać do wątku.

P.S. Nie będzie to oficjalny zlot forumowiczów, tylko spotkanie dla chętnych :eek:, taki nieoficjalny zlocik. Postaram się aby były jakieś atrakcje.

Pozdrawiam
 

Goliat

New member
Bez reklam
ar2 napisał:
Witam,

Planuję zorganizować spotkanie miłośników HD, na którym będzie można spotkać naszych moderatorów.

Spotkanie odbędzie się w okolicach Poznania w 2 połowie października, jeżeli ktoś będzie chętny to proszę się wpisać do wątku.

P.S. Nie będzie to oficjalny zlot forumowiczów, tylko spotkanie dla chętnych :eek:, taki nieoficjalny zlocik. Postaram się aby były jakieś atrakcje.

Pozdrawiam
O to proszę o więcej detali ;) ....byłbym zainteresowany :D
 

dnc

Moderator
VIP
A może by tak jeszcze jedno spotkanie dla forumowiczów na południu Polski (Katowice, Kraków)? Na takim spotkaniu z checią bym się pojawił!
Jednak do Poznania daleko!
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
każdy dorzuci miasto i sie będzie działo... a tak na serio to, będzie to małe spotkanie, aby poznać się z lokalnymi miłośnikami dobrego obrazu i nowych technologii.


Proponuję, aby na początek zorganizować we własnych obrębach małe spotkania.

W przyszłości, na 100% pokuszę się o zorganizowanie ogólnopolskiego zlotu.

Pozdrawiam

P.S.

Na naszym spotkaniu, na pewno poruszymy kwestię kalibracji obrazu.
 

dnc

Moderator
VIP
Dlatego proponuje na razie 2 miasta. Tak jak napisałeś ar2 Poznań plus drugie gdzieś na południu np. w Krakowie. Wtedy ludzie ze śląska, małopolski, podkarpacia czy świętokrzyskiego, ale nawet z Radomia będą mogli przyjechać. Oczywiście wszystko zależy od Ciebie ar2. Masz moje pełne poparcie :) ...
 

arsenal

Moderator
VIP
Ja wolę Poznań. Dla mnie bliżej. Pozatym w Krakowie to za dużo zabytków jest. Jeszcze coś uszkodzę podczas " dyskusji przy herbatce" o pierwszeństwie plazmy nad LCD :D:D:D
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Jak wiadomo, każdy ma jeszcze swoje obowiązki, dlatego też sam na pewno nie dam rady tego zrobić, mogę się dołączyć i pomóc.
 

Fatman_1

New member
Bez reklam
Jako nowy Poznaniak (od roku) w pełni przyłączam sie do inicjatywy ale błagam po 22 października bo nie ma mnie w kraju. Zgadzam się również jako były Krakus (25 lat stażu), że jest tam za dużo zabytków i można coś uszkodzić, zwłaszcza, że knajp też jest dużo :D :D

Poznań rulez !
 

pooh1968

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja będe z Wami duchowo:). Niestety za daleko mi się zrobiło po przeprowadzce. Mieszkałem w Bydgoszczy, a mieszkam koło Sanoka:). Ale Lecha wypiję z okazji spotkania :-D
 

arsenal

Moderator
VIP
Z mojej strony ujmę to tak. Z przyczyn nie zależnych ode mnie nie dałem rady się stawić, za co wszystkich zainteresowanych przepraszam. Ar2 z tego co się orientuję planuje inny termin. Jaki, nie wiem. Może spotkanie będzie w większym gronie, jak już ta cała wrzawa NkontraC+ trochę ostygnie. Kto wie:D;)
 
Do góry