''Promocja'' w MM

stereoman

New member
w najnowszej gazetce MM są dwa tv lcd HD Ready;

LC 32 R 71 w cenie 4799

w eeeby.pl ceny od 3657

różnica-1142zł!!

KDL 40 U 2000 w cenie 6999

w eeeby.pl ceny od 5966

różnica-1033zł!!
Za ponad 1000zł to Kiki wam zrobi full prezentację i jeszcze na piwo zostanie:p
 

tidus

New member
W piatek bylem w Carrefour Czyzyny i w jednym ze sklepow firmowych byl owy Samsung 32 R71 za bagatela 5999 zl
Jak zwrocilem uwage sprzedawcy ze ten model jest za niecale 4000 w innych sklepach to wskazal na oko i spytal czy mu czolg jedzie
 

Marcin_G

New member
To ja miałem podobnie jak powiedziałem gościowi w sklepie że Loewe Concepta można kupić za 4999zł i to w sklepie ulicę dalej. Twierdził że to jest niemożliwe bo kosztuje 5800zł , ale jak zobaczył że jestem zdecydowany kupić to stanęło na 4850zł :D
 

ThYX

New member
ar2 napisał:
wyprzedaż to zupełnie inna bajka niż produkty z normalniej oferty

A czemu ? Nie rozumiem czym mogą się różnić produkty z wyprzedaży od "normalnych" ? To że mogły być na wystawie to rozumiem ale produkt jest ten sam (tam zawsze sądziłem). No chyba że coś się zmieniło ... ????
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Jeżeli jakiś sklep kupuje końcówkę serii i bierze wszystkie sztuki dostaje o wiele atrakcyjniejszą ofertę od domyślnej.
 

arosek22

New member
Ja pracuje w Jankach i do Saturna mam 1,5 minuty jazdy samochodem - ale na pewno nie stanalbym w kolejce po tego samsunga.
Dlaczego?
Głowy sobie nie dam uciąć ale czuje w tym chwycie marketingowym poważny !!! dla kupujacego ( albo ten tv gra juz przynajmnie z rok na ekspozycji albo cos innego w nim nie gra - ewentualnie sytuacja przedstawiona przez AR2 w co jednak wierzę mniej)
Poza tym umówmy się - jeżeli na prawdę jest to cena rewelacyjna to pracownicy sklepu juz dawno sie zakręcili przy tej okazji ;)
 
Do góry