Internetowe porównywarki cen

malkovich

New member
Jakiś czas temu kupiłem przez allegro TV, w mailu od sprzedającego był link z prośbą żeby ocenić sprzedającego a w tym przypadku sklep w porównywarce cen www.ceneo.pl. Jakoś nie miałem ochoty więc sobie darowałem ale kilka dni później zadałem gościom ze tego właśnie sklepu, kilka razy pytanie o sprzęt przez GG. No i kurna echo, pomyślałem że jak oni tacy to napiszę im opinię w ceneo.pl. Skoro chcieli sami. No i się opisałem, grzecznie oczywiście bez bluzgów ale w tonie raczej negatywnym z naciskiem na brak komunikacji sklepu z klientami. Napisałem ale niestety do szuflady bo do dziś dnia komentarz nie ukazał się. Czyli nie został zatwierdzony przez admina ceneo.pl
Pytam po jaki grzyb są te komentarze skoro są cenzurowane na korzyść sklepów z ceneo.pl. Dla mnie klapa i nie zamierzam więcej się sugerować opiniami o sklepach na tego typu witrynach. :cool:
 

yanky

New member
Z tymi opiniami to rzeczywiście może być różnie. Ja dla odmiany napisałem kiedyś pozytywny komentarz. Na stronie pojawił się dopiero po dwóch tygodniach, a zatem wszystkie one na 100% są "zatwierdzane" przez kogoś, a ten ktoś był być może na urlopie przez ten czas. Może i Twój admin jest na urlopie, a może coś mu się stało :cry: ?
 
Do góry