Polecam film: United 93 (Lot 93)

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Witam,

Chciałem polecić wszystkim film, który daje do myślenia, nie koniecznie musi być w HDTV.

pozdrawiam
 

dnc

Moderator
VIP
Ja również pragnę się przyłączyć do twojego "polecenia filmu". Jest warty zobaczenia. Film jest doskonale nakręcony w formie paradokumentu. Nie ma tam znanych twarzy, ale i ci aktorzy dali radę zagrać bardzo wiernie. Notabene jak ktoś się przyglądnie, znajdzie tam wielu aktorów drugiego planu (zauważyłem tam pewną starszą kobietę, która 15 lat temu grała jedną z głównych ról w serialu "Skrzydła". Widziałem ją po raz pierwszy od tamtego czasu!!!). Po oglądnięciu tego filmu wiem już na pewno, że wprowadzone środki ostrożności na lotniskach w Europie i USA są jak najbardziej uzasadnione. Przed oglądnięciem tego filmu nie byłem do końca przekonany do stosowanych metod, zwłaszcza w Polsce. Teraz, no cóż...
Inną sprawą jest to jak ze zwykłych ludzi, ktorzy walczyli o swoje życie i tylko o nie, media i politycy w USA zrobili bohaterów narodowych. Ci ludzie nie mieli nic do stracenia... niestety nie udało się. Po oglądnieciu tego filmu nasunęła mi się też pewna konkluzja. Gdyby nie telefoy w samolocie, pewnie film by nie powstał, ponieważ rodziny i znajomi nie mogliby przekazać tego co działo się na pokładzie United 93!!!
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
nie wiem jak to możliwe ale ten film jest w 2 wersjach?

Zamieściłem ten post, po tym jak oglądałem go u znajomych. Trochę się zdziwiłem oglądając trailer kinowy, że występują tam inni aktorzy.

Pozdrawiam
 

JAREK

New member
Film

Jeżeli już mówimy o paradokumencie, to jedną z intrygujących pozycji jest film /niestety nie w HD/ znajdujący się w Google video /pełen metraż/ dot.
wydarzeń 11/09. Jest on niezwykle ciekawy, bowiem autorzy przytoczyli szczegóły tamtych wydarzeń, zadając pytania, które mogą wprowadzić normalnie myślącego człowieka w schizofrenię. Przedstawiony autentyczny materiał filmowy, wypowiedzi różnych ludzi, powodują, że zastanawiam się co w końcu było prawdą, a co manipulacją polityczną.
 

arsenal

Moderator
VIP
ar2 napisał:
Jakiś link do tego filmu ??


OT.

Co myślicie o dziale z filmami?
Dobry pomysł. Nadchodzi ciekawa jesień więc nawet jeśli nie o kinowych to może o filmach w domu.
Proponuję dział: Co będziemy oglądać w tym tygodniu( emisje lub płyty HD preferowane). Lub: Programy HDTV na dziś.
Link do tego filmu o 11/9 Kliknij
Faktycznie daje do myślenia. Ale czy to prawda? Co dziś jest prawdą?
 

jax

New member
Jeśli juz rozmawiamy o 9/11 i o teorii spiskowej to polecam obowiązkowo do obejrzenia filmy:
911 Loose Change
911 In Plane Sight
911 Eyewitness
911 Painful Deceptions

To są normalne wielogodzinne dokumenty, jest ich jeszcze kilkadziesiat o wydarzeniach z 9/11 i władzy usa.
TU jest tego dużo, jeśłi kogoś wciągnie to polecam tez dokumenty Alex'a Jones

Gdyby nie telefoy w samolocie, pewnie film by nie powstał, ponieważ rodziny i znajomi nie mogliby przekazać tego co działo się na pokładzie United 93!!!

Szczególnie te komórkowe, które w 2001 roku nie miały prawa działać w samolocie. Daje do myślenia.
 
Ostatnia edycja:

jax

New member
Ale są telefony "stacjonarne" w samolocie uruchamiane kartą płatniczą.

Najlepsza jest jedna z ujawnionych rozmów: "Dzień dobry mamo, tu xxx yyy (pojawia się imię i nazwisko dzwoniacego) lece w porwanym samolocie. Mama na to: kto to zrobił? kim są porywacze? "
Ja jeszcze nigdy nie przedstawiałem się swojej mamie z imienia i nazwiska, i tekst matki jeszcze lepszy.
 
Do góry