HURRRA jvc 40s70

rep

New member
Witam wszystkich.

Chciałbym sie pochwaliś tym iż zamówiłem dzisiaj w sklepie nie złe cacko JVC 40S70 Oczywiście na ten televizor zdecydowałem sie głównie dzięki temu forum, a przedewszytkim KIKI'emu. Za co chciałbym mu z góry podziękować za fachowe rady dzięku którym sie zdecydowałem na ten model. Przyznam, że to był najtrudniejszy zakup w moim zyciu.Niestety nie kupiłem tego tv u niego gdyż żona była przerażona kupnem tak drogiego tv na drugim krańcu kraju i zagroziła, że nie dołoży swojej części :) niestety. Dołoże jeszcze, że po długich pertraktacjach w sklepie dostałem jakby to napisać cene jak w sklepie internetowym. Tylko tyle, że musze czekać ok tygodnia. Jak już sprzęt będzie w domu to napewno sie podziele spostrzeżeniami. Mam nadzieje, że sie sprawdzi. Jeśli ktoś ma ten model w domu i najchętniej podpięty pod cyfre to prosze o spostrtzeżenia.
Pozdrawiam.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Pamietaj ,ze Sony opuścił ceny na 40" i to dość mocno . Czeka więc jazda na modele 40" - bo Samsung też opuscił ceny .
JVC 40 S 70 - bedzie kosztował taniej - dziś przyszła taka informacja. Za dwa trzy dni bedzie podana nowa cena.
Więc może poczekaj.
pozdrawiam
 

Leszek CH

New member
Może jednak poczekać?

Witam!!
Niestety Rep, muszę chyba podzielić zdanie Kikie,go.
Wchodzące w najbliższych dniach nowe modele MOGĄ
spowodować znaczne obniżki cen.
Dobrym przykładem są Sony V2000 i Samsung M61.
Zaznaczam-MOGĄ. Decyzja należy do Ciebie
Jaką cenę ugniotłeś na tego Dżejvisa i czy występują w czarnej matowej obudowie??
Pozdrawiam!!
 

rep

New member
Jvc

Leszek CH napisał:
Hej!!
Rep, odezwij się co z Twoim Dżejvisem. Też jestem na kupnie!!
Pozdrawiam!

Witam
Napisałem do ciebie wiadomość już poare dni temu. Sprawdź w PRYWATNE WIADOMOŚCI
Pozdrawiam.
 

rep

New member
Jvc

Leszek CH napisał:
Hej!!
Rep, odezwij się co z Twoim Dżejvisem. Też jestem na kupnie!!
Pozdrawiam!

Witam
Napisałem do Ciebie wiadomość już pare dni temu. Sprawdź w PRYWATNE WIADOMOŚCI
Pozdrawiam.
 
Do góry