Wszystko i Nic

rep

New member
Witam.
Mam pytanko. Czy to nałóg ?
Odkąd wszedłem pierwszy raz na to forum poprostu zwarjowałem.
Budze sie o 6 rano i lece do kompa żeby zobaczyć czy coś na hdtv.com.pl jest nowego, jakies nowe ciekawostki. Jestem na kupnie televizora od dwóch miesięcy i od tego czasu właśnie spędzam na tym forum kupe czasu. Oczywiście sie jeszcze nie zdecydowałem. Pewnie jakbym nie wszedł wogóle na tą strone to teleele już by był w domu. Czy ktoś też tak ma ? :) No cóż dalej będe czytał i może wyczytam wkońcu coś co mnie zmobilizuje do kupna jednego z modeli które sobie już wypatrzyłem.
Pozdrawiam wszystkich.
 

scotimw

New member
witam, ja moze nie od rana , ale od razu po pracy lece do domu i także srawdzam co nowego na forum, i przelatyje wszystkie nowe posty. To adrenalina która towarzyszy wyborowi LDC tak wplywa na ma ciekawosc:)
 

Jeromer

New member
Ja też tak mam. Powiem jeszcze, że to się nie zmniejszyło po zakupie TV.:) Gdy się tym nie interesowałem - to wszystko było w porządku, ale teraz to komputer jest za słaby(procek) to przydałaby się wydajniejsza karta graficzna - a może laptop, o niewystarczającym HDD 120GB już szkoda wspominać. Myślę też o nowych głośnikach i ampli. Już w planach jest także sala kinowa na strychu:D Tylko jedno nie daje mi spać po nocach - kto to wszystko sfinansuje?
 

PAZ

New member
Odkąd czytam nasze forum jest to moja stronka startowa więc myślę, że to wystarczy za komentarz. Przy okazji pozdrowienia dla twórców strony jak i dla wszystkich, którzy dzielą się swoją wiedzą i mają olbrzymie pokłady cierpliwości ( vide dnc ).
 

bart

New member
Trzeba spojrzec prawdzie w oczy - jestem nalogowcem tego forum.
Dawki przyjmuje przed, w trakcie i po pracy, co 1-2 godziny.
Zona miala nadzieje, ze po zakupie plazmy mi przejdzie, ale nic z tego.
Nalog trzyma sie mocno.

Pozdrawiam innych uzaleznionych
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Po ilości postów chyba jestem zwariowanym HD maniakiem.
Trochę z obowiązku ale wiekszość z radości obcowania z nowymi sprzętami. Przeszukuję pół świata w celu zdobycia świeżych wiadomosci.
Ale czas na nowe działania.
pozdrawiam wszystkich HD maniaków
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Ciężko określić mój stan, gdy czytam wasze posty, powiem tylko tyle, że jestem cholernie zadowolony, że powoli powstaje miejsce jakie chciałem aby powstało.

:blagam: :blagam: :blagam: :blagam: :blagam: :blagam: :blagam: :blagam: :blagam: :blagam: :blagam: :blagam:​


Chciałem zdradzić rąbek tajemnicy, iż w przyszłości serwis ulegnie metamorfozie, dzięki której mam nadzieję będzie jeszcze bardziej funkcjonalny i przejrzysty.​

Serdecznie pozdrawiam

wasz admin

ar2
 

welshy11

New member
rep napisał:
Witam.
Mam pytanko. Czy to nałóg ?
Odkąd wszedłem pierwszy raz na to forum poprostu zwarjowałem.
Budze sie o 6 rano i lece do kompa żeby zobaczyć czy coś na hdtv.com.pl jest nowego, jakies nowe ciekawostki. Jestem na kupnie televizora od dwóch miesięcy i od tego czasu właśnie spędzam na tym forum kupe czasu. Oczywiście sie jeszcze nie zdecydowałem. Pewnie jakbym nie wszedł wogóle na tą strone to teleele już by był w domu. Czy ktoś też tak ma ? :) No cóż dalej będe czytał i może wyczytam wkońcu coś co mnie zmobilizuje do kupna jednego z modeli które sobie już wypatrzyłem.
Pozdrawiam wszystkich.

Dokładnie moje objawy sprzed kilku tygodni.
 

TOMEK-K

New member
No to i ja zrobie w tym temacie swój pierwszy post na tym forum.
czytam je juz od kilku miesiecy, pózniej sie zarejestrowalem, i przegladam to forum po kilka razy dziennie, i na pewno jestem w tematach lcd i plazma o wiele mądzejszy (choc zakupem na 90% bedzie lcd). Planuje zakup telewizora na wrzesień ale nie póżniej niz na listopad (dopiero wyremontowałem pokój w którym bedzie ten telewizor, i teraz zbieram na niego kase). Pozdrawiam
 
Do góry