"Nasza gwiazdka" wkażdym poście grrrr...

Anubis76x

New member
Nie oceniam urody tej pani/ moderatora? ale czy "to" musi pojawiać się w każdym poście przynajmniej po 2 razy ??? marnuje się miejsce i strasznie irytuje...
sorry :)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Wszyscy wiemy, że prawdopodobnie wspóltwórcami tego forum jest kilku użytkowników (moderatórów) właścicieli sklepu, dobrze nam znanych sprzedawców z danej dziedziny. Zainteresowani wiedzą o kogo chodzi. Dlatego domyslam się, ze podobizna na fotografii przedstawia dziecko jednego z nich, gdyz jak pamietacie, wczesniej wyskakiwalo pewne logo ;)

a) zwykli użytkownicy, do których ja również należę (nie klubowicze) nie mają się co irytować, gdyż zgodnie z regulaminem, by pozbyć się niepotrzebnych postów z reklamami nalezy wstapic do klubu, jednak

b) Ja osobiście nie mam nic do tej dziewczynki, jednak dziwię się wszystkim, który umieszczaja zdjęcia w sieci, szczególnie rodzicom i opiekunom. Takie postepowanie jest co najamniej lekkomyślne. Rozumie jeszcze gimnazjalistów, gówniarzy, którzy nie sa świadomi zagrożeń wynikających z zamieszczania fotek w sieci (również mam na mysli naszą klase, faceboka, itp.) ale dorosli swiadomie pokazujący swoje pociechy w internecie to wg mnie załosne. Pewnie nie jeden pedofil już skopiował taką fotkę do swojego komputera... a przecież użytkowników tego forum są tysiące i pewnie sporo w Olsztynie.

Zastanówcie się trochę za nim umiescicie zdjecie
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Właśnie edytowałem ustawinia na swoim profilu. Na dole zauważyłem listę partnerów, a tam Naszą gwiazdkę. No i wyjasniło się:

ninakromolicka.pl

Swoją drogą to nadal dziwie się rodzicom i temu komuś, kto promuje w ten sposób młodą tenisistkę. Czy pojawianie sie jej podobizny w co drugim poście na forum o tematyce audio video ma jej pomóc w dalszych sukcesach sportowych? Szukacie sponsora?
 
Do góry