Prezentacje w domu klienta.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Już przekroczyliśmy ponad 1000 prezentacji produktowych w domu klienta.
Koszt całkowity prezentacji /wiele zapytań o koszt/ - przy założeniu ,że telewizor kupowany jest podczas prezentacji a czas korzystania z telewizora 5 lat, to kupujacy przepłaca 3,33 zł miesięcznie - co daje koszt jednego piwa miesięcznie. Dla wielu osób podobno to koszt niewyobrażalnie duży . Koszt ten zawiera wyłącznie koszt zakupu paliwa .
Po wszystkich prezentacjach - zero reklamacji .Jedyna wymiana -klient kupił plazmę 42" / za duża dla żony/ i wymienił na 37".
Wiele opinii wspaniałych cytowanych na form -to opinie klientów co do jakości ich nowego nabytku po prezentacjach.
Niezadowolonych brak.
Nasze wyniki co do proponowanych w ofercie telewizorów są znacznie lepsze niż wyniki reprezentacji Polski . To nasze proponowane telewizory są najczęściej wybierane przy zakupach / obecnie 8:2/

Najważniejsze elementy przy wyborze :
- rodzaj sygnału
- jakość sygnału
- oświetlenie pomieszczenia
- wielkość ekranu - od odległości od ekranu
- rodzaje wykorzystywanych złącz
- jakość podłączonych przewodów
- klasa cenowa
- pora oglądania ulubionych programów

Najczęsciej wybierany LCD jest 37 JVC S 60 z nową matrycą 6 ms .
Najczęściej wybieraną plazmą jest Pioneer
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
kiki napisał:
witam
...
Koszt całkowity prezentacji /wiele zapytań o koszt/ - przy założeniu ,że telewizor kupowany jest podczas prezentacji a czas korzystania z telewizora 5 lat, to kupujacy przepłaca 3,33 zł miesięcznie - co daje koszt jednego piwa miesięcznie. Dla wielu osób podobno to koszt niewyobrażalnie duży . Koszt ten zawiera wyłącznie koszt zakupu paliwa .
...


Zastanów się jeszcze raz nad tym co napisałeś powyżej bo wychodzi na to, że Twój samochód spala zawsze tyle samo paliwa i nie ma znaczenia czy jedziesz do klienta 50 km czy 350 km.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
to są czarodziejskie auta, tak jak jakość telewizji HD.
Nie zmienia to faktu ,że coraz więcej osób jest niezadowolonych z zakupu - gdy się opierali tylko na cenie . O czym dobitnie świadczą nawey dzisiejsze posty. A takich wypowiedzi jest kilka dziennie - na różnych portalach.
Jeśli pomnozymy i zsumujemy - to tylko tych co sami proszą o pomoc z powodu złego wybory - jest już zidentyfikowanych kilka tysięcy.
Patrz aby dołączyć ale do tych Zdowolonych.
pozdrawiam
Krzysztof
 

Bzick

New member
Raczej nie skorzystam

Pokrętnie podany koszt prezentacji 200 zł. Cena telewizora np. LG 37LB2R w sklepie audiovideo 5295 zł a w najtańszym w sieci 3649 zł Płacisz 2000 więcej ale masz prezentację w domu...
 

helper

New member
Bzick napisał:
Pokrętnie podany koszt prezentacji 200 zł. Cena telewizora np. LG 37LB2R w sklepie audiovideo 5295 zł a w najtańszym w sieci 3649 zł Płacisz 2000 więcej ale masz prezentację w domu...

Nie dla każdego kolego najważniejszym kryterium to kupienie byle gdzie, byle jak, oby jak najtaniej i na podstawie odpowiedzi kilkunastu gości na Forum (nikogo nie obrażając), z których większość sama nawet nie ma tv lcd.
Kupiłem już 8 telewizorów lcd, a za pierwszy 32" płaciłem prawie 9tys. pln. Aktualnie w domu posiadam 20" , 26" i 42"
Wolę zapłacić 5tys. za telewizor, który w 100% spełnia moje oczekiwania, niż 3,6tys. za ten sam telewizor, jeśli się okaże, że to zupełnie nie to, o co mi chodziło. Niestety, w praktyce sprzęt można testować dopiero po zakupie.
Moim zdaniem, prezentacje, o któryxh mowa są bardzo innowacyjnym sposobem wyboru i zakupu (dosyć kosztownego) sprzętu pomimo, iż sam nigdy z tej formy nie korzystałem.
 

Mystik

New member
Bzick napisał:
Pokrętnie podany koszt prezentacji 200 zł. Cena telewizora np. LG 37LB2R w sklepie audiovideo 5295 zł a w najtańszym w sieci 3649 zł Płacisz 2000 więcej ale masz prezentację w domu...

No gdybym faktycznie przy kwocie 3600 miał przepłacić 2000 (w Twoim przykładzie jest to "tylko" 1646zł) żeby mieć prezentację, to sorry, ale musiałbym się z Tobą zgodzić. Ale z drugiej strony, pamiętasz zapewne sprawę jednej firmy, która jak się okazało źle naliczyła VAT do sprzedawanych telewizorów :).

Pamiętaj o warunkach gwarancji, a głównie o sposobie jej realizacji.

Zresztą zawsze istniał tzw. prywatny import. Bo jak wiadomo, nasz kraj jako jeden najbogaszych na świecie, ma najwyższe ceny na różne produkty (samochody, elektronika, itd.).

Reasumując. Ponieważ nie mam w zwyczaju ani możliwości wyrzucać kasy w błoto, to przy zakupie telewizora za jakies 4-5tys. na kilka lat, na pewno skorzystam z prezentacji. Bo nawet gdybym miał zażyczyć sobie dwie prezentacje, to wolę to zrobić niż być przez kilka lat niezadowolonym.

pozdrawiam.
 

MarekMak

New member
Też sobie pomyślałem ":hmm:może jednak prezentacja...????", ale po przeglądnięciu cen: SZOK. W Media Markt i Elektro Word jest taniej. Chciałem kupić Sharp 46X20E w marketach ceny ok 7500 tysia u Kikiego 7699 a jednym ze sklepów netowych 6299 (handlują od 2004 roku więc nie jest to jakiś szemrany import). Sorki ale z całym szacunkiem jeśli chodzi o wiedzę nt. audio i video, ale ceny: dla mnie makabra.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
MarekMak
szedł raz sobie człowiek patrzy a na płocie napis jest "pupa" chciał pogłaskać i wszła mu drzazga . Jaki morał ?
Nie wszystkiemu co jest napisane trzeba wierzyć .
Wystarczy zapytać aby otrzymać właściwą cenę.
Przykładowa cena na 46 x20 od pół roku to 6555 zł.
http://www.skapiec.pl/site/cat/22/comp/234348 - nie trzeba być specjalnie błyskotkiwym aby sprawdzić ceny w różnych sklepach.
To że większość sprzedaje powietrze to juz temat na inną dyskusję. Polska to wolny kraj i można kopować tam gdzie się chce.
Ale pisać głupoty bez sprawdzenia to uważaj na "drzazgi".

Bzick -gdybyś się wysilił to dowiedziałbyś sie że cana jest 2999 zł na wyprzedaży od pół roku. I tak go nikt nie chce kupić , bo jest "cienki".
 
Ostatnia edycja:

oki44

New member
Pewnie że trzeba. Ja w internecie znalazłem cenę dużo tańszą niż u Kikiego. No to zamówiłem TV. Po trzech dniach zakłopotany sprzedawca zadzwonił do mnie, że pomylił się przy podaniu ceny w internecie i okazało się że chce mi go sprzedać drożej. Mógłbym się upierać, sądzić itp. Tak to czasami bywa z podawanymi cenami. Wiele firm podaje niższe ceny, gdy nie posiada danego modelu na stanie. Potem cena się zmienia. Takie handlowe zagrywki. Kto chce wierzyć, niech wierzy.
 

AWGUST72

Klub HDTV.com.pl
VIP
autorus napisał:
No i Kiki wam dał nieźle popalić :mrgreen:



Autorus


Tys prowda :D:D:D

A z dostepnością i cenami wg Skapca lub Ceneo to niestety bardzo często jest tak

Na stronie internetowej widnieje ze jest.dzwonisz do sklepu to albo już nie ma i nie będzie .albo cena promocyjna sie skończyła albo "chwilowo" nie ma.Cos wiem bo tak szukalem przed Gwiazdką aparatu foto i ekspresu
Ale każdemu sprzedającemu było "szczerze przykro" i zapewniali że oddzwonią :D:D:D

Tak więc " nie wszystko złoto itd
 
Do góry