Najładniejszy mecz MŚ w piłce nożnej

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
proponuję w głosowaniu wybrać mecz podczas mistrzostw świata - który przypadl Wam do gustu.Taki który uważacie że był najlepszy Ponieważ turniej jeszcze trwa - każdy może zgłosić trzy mecze do końca Mundialu.
Z pośród osób, które trafnie wytypują najlepszy mecz -zostaną wylosowane nagrody - trzy koszulki i trzy radyjka Cyfrowe w formie piłki nożnej .
Ogłoszenie wyników - trzy dni po zamknięciu mistrzostw.

Mój pierwszy typ : Argentyna - Wybrzeże Kości Słoniowej.

Mam też drugi mecz - ale poczekam jak się rozwinie dramaturgia spotkań aby nie zabrakło mi głosów.
pozdrawiam
 

arosek22

New member
Dziwny konkurs - a kto ma niby decydować ktory mecz bedzie najładniejszy (większość głosów ? ) bo jeżeli tak to ja zagłosuje jako ostatni by mieć szanse na nagrody :)
 

shogun_PL

New member
Jakieś zasady by jednak sie przydały bo ludzie bedą czekali do końca:

A mój pierwszy typ to:

Włochy - USA

Po niesamowitym widowisku Włosi zremisowali z Amerykanami 1:1
 

Możej

New member
Ja takze glosuje na Wlochy - USA.

40 fauli, 3 czerwone kartki - oj dzialo sie, dzialo :)

Jako drugi Czechy - Ghana, bylem zaskoczony dobra gra Ghany.

Pozdrawiam
 

LOBO

New member
Holandia-Portugalia 0:1
Brazylia-Ghana trzymam kciuki za Brazylią-licze na wynik 3:1 albo 2:1
Hiszpania-Francja podejrzewam wynik-1:2
 

dnc

Moderator
VIP
Jak dla mnie najlepszy mecz jeszcze nie nadszedł. Prawdopodobnie będzie nim finał Francja - Niemcy.
Było jednak kilka ciekawych meczów, jak wczorajszy Brazylia - Francja. Zazwyczaj nie kibicuję Francji, ale jako Europejczyk chcę by puchar został w Europie, toteż popieraz każdy ruch, który pozwala wyeliminować z drugiej rundy drużynę nie "naszą". Dlatego w tej chwili jest mi już wszystko jedno kto wygra. Puchar zostaje w domu czyli w Europie. Brazylia ma już dość wygranych, a i na tych MŚ nie pokazał wiele, więc szkoda by było by to ona zdobyła tytuł.
Mogę za to wskazać najgorsze mecze tych MŚ. Pomijam celowo naszą reprezentację i mecz z Ekwadorem, ale taki najgorszy był dla mnie mecz Portugalia - Holandia z 1/8/ finału. I to nie z powodu drużyn, ale z powodu zachowania piłkarzy, po tym jak do szewskiej pasji doprowadził ich arbiter. Portugalia była w tym spotkaniu ciut lepsza i wygrała, ale pewnie mógły to być WIELKI mecz gdyby nie zachowania arbitra na boisku. Tak właśnie zniszczył kolejny raz podwaliny pod zaufanie do poczynań sędziów na stadionach. Mają oni teraz takie możliwosci decydowania w trudnych sytuacjach, że powinni bezbłędnie działać. Niestety teoria teorią, a praktyka praktyką. SZKODA!!!:fool:


edit:
No i już wiadomo, że zamiast Niemców zagrają Włosi. Musze przyznac, ze Włosi załatwili Niemców jak nikt inny. Dali im pograć godzinę i 58 minut, a potem strzelili dwa gole i po sprawie. Niemcy nawet nie wiedzieli co się stało. Normalnie szok.
 

bart

New member
Niestety mistrzostwa rozczarowuja i to bardzo. Widac zmeczenie graczy morderczym sezonem (Ronaldinho czy Kaka to byli cienie graczy z Barcelony i Milanu), a sedziowanie to czasem dramat. A juz styl w jakim Brazylia odpadla to ciezki wstyd - 1 celny strzal w 90 minut ? Kolesie mysleli chyba ze nagrywaja kolejna reklamowke ... Jesli dodac do tego wystep niezwyciezonej armady Janasa :p to idzie sie pochlastac.
Jedynie dziadek Zizu trzyma fason i szacunek dla niego i Francji.
Jedyna szansa na uratowanie tego turnieju to przegrana Niemcow (najlepiej juz w polfinale). Jesli sprawdzi sie jednak prawo Linekera, o tym ze deutchlandy zawsze wygrywaja, to trzeba bedzie o tym turnieju zapomniec jak najszybciej.

A najlepszy mecz do tej pory to zdecydowanie Argentyna - WKS
Najpiekniejsza bramka to Maxi Rodriguez na 2:1 z Meksykiem.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam , witam
głosujcie
Bo teraz juz się wyniki kształtują co raz bardziej klarownie.
nagrody - czekają już nie długo.
pozdrawiam
 

bart

New member
no, wreszcie kawał dobrej piłki na tych mistrzostwach.
Zgłaszam drugi typ : Włochy - Niemcy

Forza Italia ! Wczorajsza dogrywke pod wzgledem emocji mozna porownac chyba tylko z dogrywka Niemcy - Francja z 82 roku
 

Razgriz

New member
Czech vs Ghana
To co piłkarze z Ghany robili to coś niesamowitego, kiwali Czechów jak chcieli, pięknie strzelali, podawali - imo najfajniejszy mecz mistrzostw...
 

ein

New member
Tak, to bylo coś

mecz Włochy-Niemcy to z całą pewnością jedno z najładniejszych spotkań tych mistrzostw.
 

miegwa

New member
Jak narazie najlepszy mecz to zdecydowanie Włochy - Niemcy. Na drugim miejscu Włochy - USA.Choć nie kibicuje Włochom i szczerze powiedziawszy nawet niezabardzo ich lubie to jednak uważam że najładniejszy najlepszy i najbardziej dramatyczny mecz odbył się z ich udziałem.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Włochy-Niemcy , mecz rewelacja .Zostały jeszcze tylko -finał i walka o trzecie miejsce.
Zobaczymy .........
pozdrawiam
 

deoc

New member
Trynidad - Szwecja w pierwszej rundzie :) Pozatym najlepsze mecze to oczywiscie HDTV na ESPNHD :) Wiekszosc mam juz sciagnietych :p;)
 
Do góry