Gry dla taty i jego syna

Wiciu

New member
W temacie konsol jestem od niedawna a wspominam czasy jakie spedzilem z tata na graniu na poczciwym Atari65XE, gralismy w BruceLee, BlueMax, Submarine no i niezapomniany River Raid. W niektore z tych gier nie gralo sie we dwojke, trzeba bylo czekac az jeden z nas skonczy i wtedy zaczynal drugi.

Dzis mam PS2, gry sa rozbudowane, z lepsza grafika jednak dalej szukam czegos takiego co ja mialem ze swoim tata oprocz Need for Speed, Fifa2006, Tekken 5 :cool: . Chyba wiedziec o co mi chodzi, jakas Arcade, prosta strzelanka czy jest cos takiego na PS2...? oprocz dopieszczonych graficznie mordobic i strzelanek...? kiedys takie konsole do gier zblizaly rodzine, siedzialo sie w kilka osob przed telewizorem a dzis jedna osoba potrafi spedzic caly dzien sama zamknieta w swoim pokoju.

W stych starych tytulach ktore wymienilem grafika nie powalala na nogi, ale jaka to byla miodnosc, zesmy z ojcem ciupali a matka narzekala ze nie obejrzy serialu na duzym telewizorze tylko musi siedziec w kuchni i ogladac na 15' :D , po jakims czasie sama przekonala sie do RiverRaid :eek:k:
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
miałem to samo. Gry wczytywało sie z magnetofonu - całość kupiona w Pewexie.
Moje pierwsze gry - to Pharaon , River rajd, Bulderdash, Pitfall ,Montezuma
I chetnie bym je odwiedzał na tym portalu .
 
Do góry