Marzenia

DeeBass

New member
Bez reklam
Witam,
wiele tu wątków co kupić do 3000, 5000 ... zł. Chciałbym zaproponować puszczenie wodzy fantazji. Mając nieograniczony budżet :-D jakie sprawiłbyś sobie kino domowe ???? :/

A oto taki mały zestawik mojego marzenia:

Amplituner ONKYO TXNR5000
Dvd ONKYO DVSP1000
Głośniki B&W seria 800 (803,805, HTM1, SUB875) + jakieś super kabelki, na razie nie sprecyzowane, po ewentualnych odsłuchach :)
Jakiś duży ekran typu Panas 65PV500 no i oczywiscie salon odsłuchowy z 70m2 :) :) :)

a Wasze zestawy marzeń ??
 

Zorro

New member
To ma być zestaw marzeń? :p Chyba nie znasz wielu dobrych kolumn, np. Jamo R909, B&W Nautilius, Tannoy Elminster... A ampli? Wybrałbym wzmak + monobloki, ew. wzmak + procesor kina domowego, jakościowo masakruje ten ampli Onkyo :p
 

DeeBass

New member
Bez reklam
Zorro napisał:
To ma być zestaw marzeń? :p Chyba nie znasz wielu dobrych kolumn, np. Jamo R909, B&W Nautilius, Tannoy Elminster... A ampli? Wybrałbym wzmak + monobloki, ew. wzmak + procesor kina domowego, jakościowo masakruje ten ampli Onkyo :p

DLA MNIE WŁAŚNIE TAK :p Bardzo się cieszę, że masz inne marzenia ale pozwól mieć też inne pozostałym. Ten wątek nie powstał po to aby znów polemizować co jest najlepsze lub aby się z innych wyśmiewać!!!! Jedni marzą o maybachach a innym wystarczy mieć wypasioną e klase i pozwól im o tym marzyć a nie WYŚMIEWAJ.
Nie krępujcie się i prezentujcie swoje marzenia !!!! :) :)
 

PAZ

New member
Ja bym chciał żeby zestawik po prostu fajnie grał, gdyż z obecnego mojego sprzętu nie do końca jestem zadowolony, a jakiej firmy to nie miałoby znaczenia.No cóż, jeśli chodzi o ekranik to marzy mi sie jakiś duży, od 50 wzwyż, może jakiś Pionek:D.Pozdro dla wszystkich marzycieli.
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
jesli chodzi o obraz to tylko i wylacznie projektor, to jest dopiero kino domowe a nie jakies plazmy czy LCD. oczywiscie rodzielczosc 1080 p. jakas Optoma, moze Yamaha
 

ein

New member
Plazma

Pionka HD plus ampli __Denon AVR-4603__ plus głośniki takie do 10k (nie, nie jestem czubkiem ;) Jeżeli nie Pionek to ewentualnie 70 calówkę projekcyjną HD-ILA JVC. No dobrze a jeżeli mógłbym wybierać tylko w ciekłym krysztale? To bezapelacyjnie nową serię X Sony - oczywiście >40 cali full HD :)
 

ein

New member
Sprzętu

odtwarzającego celowo nie podaję, o jeszcze takiego na rynku nie ma :D Musi być multi format HD-dvd/BR z opcją nagrywania plus duży, wbudowany dysk o pojemności conajmniej 1TB żeby archiwum mediów było dostępne po naciśnięciu jednego przycisku w pilocie :D
 

Grzegorz

New member
ein napisał:
Pionka HD plus ampli __Denon AVR-4603.... :)
miało być o marzeniach, ale mam tego Denka i uwierz mi, jest przereklamowany. Jestem zawiedziony.

A marzenia, hmmm. Przede wszystkim dobrze wyciszony pokój z projektorem, zestawem stereo i osobnym kinem z THX, kolumny Nautilus 803 z okablowaniem Van Den Hul'a, wygodny fotlel z lodówką w podłokietniku i stabilny w działaniu odtwarzacz HD (miałem Snazio i jestem zniesmaczony :fool:) aha i nowego Galanta 2006 :D
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
No no :D

kino:

system synthesis

synthesis-2-460.jpg


do tego rzutnik HD-ila z podkreśleniem, że to rzutnik a nie tylna projekcja :)

jeżeli chodzi o stereo, to jakieś 2 monobloki no i mogą być nautilusy :D
 

Goliat

New member
Bez reklam
Znalazłem projektor który mi się podoba ;) ....chciałbym go mieć to Meridian MF-1 jest fajny (oczywiście z całą galanterią ;))....uważam że wymiata wszystkie dzisiejsze TV (plazmy i LCD razem wzięte)...Polecam szukającym dobrego projektora ;)
http://www.avrev.com/equip/meridian_mf1_projector/
Do nagłośnienia polecam również KrellEvolution dostępny na tej stronce.... kolumienki poszukamy później :D
....... tylko jedno pytanko kupić projektor czy się budować????:p
a może zarząd naszego forum pomyśli w przyszłym roku o takiej nagrodzie????
Pozdrawiam i schodzę na ziemię.
 

fazer58

Member
Bez reklam
Moje marzenia.

Witam. Już od lat marzę o elektronice Mark Levinson.Kolumny,to elektrostaty Martin Logan. Miałem przyjemność ich słuchać,niedościgniona stereofonia.Pulse Pink Floyd,brzmi... panowie,tego nie da sie opowiedzieć.Ale,już czas wracać na ziemię:D
 

pace

New member
DeeBass napisał:
Witam,
wiele tu wątków co kupić do 3000, 5000 ... zł. Chciałbym zaproponować puszczenie wodzy fantazji. Mając nieograniczony budżet :-D jakie sprawiłbyś sobie kino domowe ???? :/

A oto taki mały zestawik mojego marzenia:

Amplituner ONKYO TXNR5000
Dvd ONKYO DVSP1000
Głośniki B&W seria 800 (803,805, HTM1, SUB875) + jakieś super kabelki, na razie nie sprecyzowane, po ewentualnych odsłuchach :)
Jakiś duży ekran typu Panas 65PV500 no i oczywiscie salon odsłuchowy z 70m2 :) :) :)

a Wasze zestawy marzeń ??
super fajnie
 

NorthPole

New member
OmniDome Theater (IMAX półsferyczny+3D) plus oczywiście obudowa (tj. chałupa o odpowiednich gabarytach) i darmowa eksploatacja (rachunki za prąd, lampy i serwis etc.) oraz kontent.

Mniej gabarytowe marzenia: projektor laserowy (100-calowy wyświetlacz raczej w sytuacji, gdybym miał oddzielną salę na te celele lub system wyświetlacza chowanego w ścianie / pod sufitem).

Jeszcze mniej gabarytowe marzenia: 2 projektory HD (cały czas myślę o Panasonicu, ale jeszcze nie doczytałem o wadach, więc proszę bez najazdów).

Co do dekodowania dźwięku, to w przypadku kolumn cyfrowych (ciekawe ile takie kosztują) powinien wystarczyć zwykły komputer energooszczędny (w końcu dekoder cyfrowy audio to specjalizowany komputerek), więc po co niepotrzebnie marzyć?

Co do kolumn, jeszcze nie zrobiłem wywiadu (z tym najgorzej, bo się totalnie nie orientuję), ale raczej byłby to jakiś system 7.1 w wersji dość realnej (no, chyba że ktoś mi tego OmniDome sprezentuje ;) ).

Oczywiście do centralnego boxa podłączony byłby net (radio internetowe i HD), czytnik BD i sygnały DVB-S2/DVB-T2, a box słałby audio na kolumny, nadajnik FM stereo lub na dysk SSD.


To tak z grubsza. Jak coś sobie jeszcze przypomnę, to na pewno wygram w totka.
 
Do góry