Czy w celach kormercyjnych można obrażać bezkarnie?

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
http://wiadomosci.onet.pl/1296705,12,item.html

Czy Polacy mają prawo być obrażani ?
Czy dla kasy można obrażać uczucia narodowe?
Najwięcej kradzieży w Niemczech dokonują miejscowi / z danych publikowanych dziś w TVN/
Czy chodzi o ośmieszenie Narodu Polskiego i o wykreowanie nowego fałszywego wizerunku obrazu Polaka na zachodzie.
Czy Media Markt - nie stać na zachowanie klasy i godności jak na lidera przystało ?
To nieprzyzwoite !!!
 

maximmaxim

New member
pracowali na nasz wizerunek rózni biedacy utrzymujacy sie z kradziezy w rfenie...teraz spijamy smietankę jako narod...niestety złodziej to w nszym kraju osoba ktora cieszy sie szacunkiem gdy ma kase..nikt nie pyta skad ma ;) bo taka mamy mentalnośc ..a anwet jak ktos wie to wsydem nie jest wiedza o zlodzieju ale zadenuncjowanie go organom ścigania...wiem o czym mmowie bo sam pracuje w organach...
 

dnc

Moderator
VIP
Media Markt ma w naturze swojego marketingu wpisaną kontrowersyjną reklamę. Widziałem na ProSieben reklamę z arabem. Wydawało mi się, że jest śmieszna, ale jak zobaczyłem reklamę o nas to już ta taka śmieszna nie jest. Nie bardzo rozumiem idei tej reklamy. Jesli miałaby zachęcić do kupowania, to pewnie Polaków, którzy kupują tam swój sprzęt, to raczej efekt będzie odwrotny. Owszem Polacy kiedyś kradli, ale to było 20 lat temu. Od tego czasu sporo się zmieniło. Kradną, kradli i będą kraść. Odsetek osób z Polski przyłapany na kradzieży zmalał znacząco. Niemcy jednak dalej boją sie nas jak ognia. Przecież zamknięcie rynku pracy dla Polaków, to jest "gest" w tym samym tonie. Zastanawiam się jak niemcy oceniają tą kampanię? Czy w jakiś sposób pomogła im w wyborze sprzętu? Czy spowodowała wzrost klientów w sieci? Tego nie wiem. Wiem natomiast, że akcja z punktu widzenia marketingowego była udana. Ludzie słyszeli o niej i zapewne zapamiętali, że taka sieć jest i oferuje klintom swój towar w konkurencyjnej cenie. A czy tak jest czy nie to już inna bajka.
 
Do góry