Na torrentach HDTV

stereoman

New member
ten link to żart:confused:

mam te pliki/ cały serial-poza częścią 215,która będzie emitowana na ABC HD 1 marca 2006/
HD to był materiał wejściowy, a wyjściowy masz xvid
zwróć uwagę na wielkość tego pliku,hd byłby duuużo większy
a propos-serial absolutnie wspaniały,dawno już mnie nic z filmów tak nie zakręciło :)
 

Wiciu

New member
Ogladalem wlasnie tez to, hmmm wydaje sie calkiem fajny. BTW obrazu jest dosc dobry, jednakze faktycznie porownalbym go do DVD.
 

subzer0

New member
Oglądałem wszystkie 14 odcinki i czekam na 15-ty, mnie też kręci ten serial, ciekawe czy kiedykolwiek się skończy...?
Polecam wersję "lol" i takie same napisy, wszystko śmiga ok. obraz żyleta, tylko w 5 miałem problem z przesunięciem napisów.
Pozdrawiam
 

Thomekk

New member
nie wiem czy jest mowa o wersji zajmujacej okolo 350 MB, ale sa tez wersje co zajmuja okolo 700 MB , duzo wyzsza rozdzielczosc plus AC3, blisko HDTV
 

Crichton

New member
Czasem mozna spotkac wersje HD jakiegos serialu np wlasnie Lost'a ale zajmuje to okolo 4GB. Mowa oczywiscie o jednym odcinku.
 

Wiciu

New member
Crichton napisał:
Czasem mozna spotkac wersje HD jakiegos serialu np wlasnie Lost'a ale zajmuje to okolo 4GB. Mowa oczywiscie o jednym odcinku.

Gdzies takiego widzial....?
bo ja widze tylko te xividy.
 

tomian83

New member
alt.binaries.hdtv

alt.binaries.hdtv.repost


Co tydzien Merlin wypuszcza 4Gb czystego TS'a (mowie o LOST'cie)

--
"Co to jest usenet,jak sie z tego korzysta,jaki czytnik polecasz,jaki server"


Google.pl
 
Ostatnia edycja:

Wiciu

New member
tomian83 napisał:
alt.binaries.hdtv

alt.binaries.hdtv.repost


Co tydzien Merlin wypuszcza 4Gb czystego TS'a (mowie o LOST'cie)

--
"Co to jest usenet,jak sie z tego korzysta,jaki czytnik polecasz,jaki server"


Google.pl


Usenet to ja wiem co to jest, bo korzystam z niego od kilku lat, bynajmniej dzieki za namiary, bo jeszcze nie przyszlo mi by przegladac usenet w poszukiwaniu filmow.
 

TiNiO

Member
TO nie są filmy w HDTV tylko przechwytywane z Telewizji HDTV co daje nam kopie zblizona ro ripów DVD , czyli o niebo lepiej niz ripy ze zwykłej TV
 
Do góry