Mężczyzna - musi w nim być trochę dziecka!

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Da się, ale nie w tym rzecz. Zazwyczaj mam tak:
"mnie sie nie podoba, ale i tak zrobisz co zechcesz"
no więc robię :D czyli "i tak" kupuję najlepszy moim zdaniem sprzęt spełniający założone wymagania. Jako że estetykę pozostawiam mojej drugiej połówce, ona np. wybiera wersję kolorystyczną :)
Wilk syty i owca cała, tylko, że owca i tak potem długo beczy:
"ja wybrałabym ten ładniejszy"

P.S. Informacja dla stowarzyszenia feministek:
Wszelkie skojarzenia postaci są zupełnie przypadkowe :p
 

Tapta

New member
krzysztofradio napisał:
No to stawiasz piwo :grin:

Nie no, żarty żartami (choć podobno zawsze jest w tym trochę prawdy).
Super, że tak masz. U mnie też znowu nie jest tak czarno. Moja żonka jest super (10 lat znajomości, 3 po slubie), poprostu jest obojetna na takie gadżety, choć często slyszę: " za duże", " nie pasuje do pokoju", "brzydkie", itp. :)

U nas staż nieco dłuższy, tolerancja dla moich decyzli pełna. Efekty konsultacji (ponieważ kupuje się sprzęt ze wspólnej kieszeni): "przecież wiesz, że ja się na tym nie znam - jeżeli uważasz, że ten jest dobry i potrzebny, to dlaczego mnie pytasz?"


Lord Rayden napisał:
A nie da się powrócić do koncepcji przodków,że to facet jest głową rodziny i podejmuje decyzje ? Pewnie wszyscy jesteście za nowoczesnością, liberalizmem i tym podobnym. A za tym idzie zrównanie roli kobiety i mężczyzny a co za tym idzie problemy z zakupem LCD 56 cali .

U mnie dominuje patriarchat :krol:
 

A...

Member
Odkopuje temat... ;)
W tym roku stuknie mi 29 a narzeczonej 24 (w przyszłym roku żonie :D ). Mieszkamy od jakiegoś czasu razem, więc myśląc o zakupie sprzętów musze się już liczyć ze zdaniem Beatki. Powiem tak... jestem szczęściarz :p W ostatnie święta jak zobaczyła Singstara u chłopaka mojej siostry, to zaraz kazała mi kupić PS2, żeby móc szaleć w domu z mikrofonem :D Dzięki temu mogłem na nowo powrócić do swojego zamiłowania, które porzuciłem na jakiś czas. Nawet nie było problemu z moją fanaberią, czyli zakupem gitary do Guitar Hero :twisted: Do tego z rozpędu nawet przymkneła oko na zakup GameCuba. Ostatnio kupiliśmy nowy tv (LCD 47"), chyba cieszyła się bardziej nawet niż ja. Jedynie co ją denerwuje w tych sprzętach, to zbierający się kurz (szczególnie na tym tv) oraz plątanina kabli. Ale pocieszam ją, że jak wybudujemy dom, to tak wszystko przemyśle, że kabli nie będzie widać ;) Teraz planuje zakup X360 i kochana oczywiście nie widzi przeszkód. Sama lubi grać szczególnie w różne Singstary lub gry EyeToy. Ale zanim kupiłem gitare do GH, to ostro masterowała na padzie :D Ona rozumie moje hobby i jest za. Teraz psychicznie nastawiam ją na przyszłość, że kiedyś będzie trzeba kupić projektor i większy tv do salonu. Jedyne co ułyszałem, to:"Spoko, ten 47" wstawimy sobie do sypialni" :twisted: I jak jej nie kochać. Pozdrawiam kolegów ;)
 

Redundantor

New member
Ja jestem właśnie na etapie zmiany lokum. Moja kobiałka powiedziała, że przecież ten soniak 32' będzie za mały. Jak tu się nie zgodzić. Oczywiście zrobienie czegoś z kablami tez jest warunkiem.

Wchodzę w pomysł rury w ścianie pomiędzy TV, a sprzętem. Będę tez walczył z kablami pod podłogą.
 

Paszczyszyn

New member
Witam szacowne Grono.
Mnie w tym roku stuknie 32 wiosny a mojej żonce 28
Od młodych lat interesowałem się gierkami oraz audio wideo. Moim pierwszym kompem było Commodore 64 czas śrubokręta i głowicy oraz nieśmiertelnych gier gatunku Pit Stop, Emlyn Soccers, Microprose Soccer, Montezuma, Bruce Lee czy Cabal.
Czas pierwszego sprzętu audio wilga :) a później jamnika i kolorofonu zrobionego własnoręcznie z żarówek które migały dzięki starterom ze świetlówek wspominam równie miło. :-D
Potem było Playstation i gra która zmieniła moje całe życie Resident Evil 2 potem już poszło choć do dzisiaj jestem zwolennikiem gier tego magicznego gatunku :)
Teraz odziedziczyłem PS 3 mam ją już prawie rok ale nie miałem czasu za bardzo poszaleć. Moja druga połówka z trudem ale akceptuje moje jak to określa zboczenie i zwyrodnienie na punkcie konsoli, gier i sprzętu audio. Choć sama na początku niechętna podczas jednego ze spotkań u przyjaciół ostro się wkręciła w ściganie się na 4 kółkach i namawia mnie na zakup jakiejś małej wariacji. Mam nadzieje że w miarę upływającego czasu (czytaj gier) w końcu uda mi się ją naprostować.8)
 

diablo78

New member
Ja również mam w sobie trochę dziecka. Moja kobieta tego nie rozumie, jak można godzinami grać na konsoli w GT V :). A ja po cięzkim dniu pracy lubię sobie czasem siąść na kanapie z browarkiem w ręku i zagrać kilka wyścigów.
 

andrzej692

New member
Wiadomo, że mężczyźni mają w sobie dużo dziecka. Każdy z nas marzy o jakiejś zabawce(telewizor, samochód). Jak byliśmy mali to było łatwiej - wystarczyło kupić sobie zabawkę za 10 PLN i byliśmy w niebie, a teraz? :)
 

Caparzo

New member
Bez reklam
tak to mój pokój. Co do Conana to powiem ci że na allegro 2 nowe w blistrach wziąłem za ok 50zł ;)
a w tygodniu przyjdzie mi Robocop 45 cm , którego ciężko dostać w polsce ;)

a jeśli chcecie coś dla siebie to zapraszam
http://www.aliensgroup.pl/index.php

tam może też wam kopara opaść przy obcym w skali 1:1 czy terminatorze ;P
uważam że jako ludzie znający się na kinie domowym sprzęcie i tv koło tv powinniście mieć coś ładnego koło tv ;)


ps.
Kiki pamiętaj o mnie na prv i naszym biznesie ;)
 

VIOLATOR74

Member
Bez reklam
Zachęcony przez kilku forumowiczów otwieram nowy wątek. W zamyśle zapraszam do wypowiedzi nietylko graczy (w wieku tatusiów i przed), ale też hobbystów HD oraz oczywiście również kobiet :cool:
Tematem tego wątku niech będzie wymiana informacji na temat wieku graczy i miłośników HD, ich bojach (lub sojuszach) ze swoimi ładniejszymi połówkami oraz dlaczego ślinimy sie właśnie na widok nowego telewizora, amplitunera czy nowej gierki lub softu :)

Umieszczam również pierwszą wypowiedź o sobie.
Za tydzień 29 wiosen. Moja żonka raczej nie podziela mojego zamiłowania do gadżetów elektronicznych, choć czasem (może 5 razy) zagrała na PS3. Z kolei filmy czy materiał z kamery w HD lubi sobie pooglądać :D

Ogr, dienekes' shade - Wasza kolej

Dopisuje sie :D 38 lat,maż, dziecko a nadal interesuje sie elektronika ( TV, hi-fi,fotografia cyfrowa, telefonia komorkowa, komputery :D) Lubie byc na czasie :D obecnie planuje zmienic TV i zakupic do tego jakis zestaw grajacy niestety z powodu ograniczonego budzetu i miejsca jakies kino domowe plu PS3 jako odtwarzacz blurey i do sporadycznego grania :D .
A wiec chyba faceci co niektorzy maja cos z dziecka ;):grin:
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Piekna kolekcja!!! Dlaczego nie ma na forum specjalnego dzialu, wlasnie z tego typu "zabawkami" kolekcjonerskimi. Wszystko to jest zwiazane z filmem wlasnie (czyli KD itp)
Zamierzam kupic Terminatora Sideshow (glowa), Terminatora 1:2 stojacego, predatora legendary - Sideshow (glowa) i sporo innych. Idealem jest Terminator 1:1 ale cena kilkadziesiat tys...niestety.
 
Do góry