Mężczyzna - musi w nim być trochę dziecka!

Rafal481

New member
Ach, to też fajne! Dobry pomysł mi podsunąłeś, nie pamiętam nawet kiedy po raz ostatni trzymałem kałacha w rękach. Z kolei ja też lubię pograć, ale na instrumentach. :)
 

NicoDarko

New member
Wciąż gram na konsolach i komputerach ... Ale moja reakcja nie jest tak szybka jak wcześniej, więc muszę mądrze wybierać moje gry ...
 

Dedo

New member
Lat ponad 20 a ja nadal się zastanawiam czy lepiej kupić QUAKE 5 czy Street Fightera V.

Czy ja kiedyś dorosnę?
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
A masz Annę ? :mrgreen:
hqdefault.jpg
 

peter766

New member
w mezczyznie musi byc cos z dziecka! 🌟 to daje spontanicznosc i radosc zycia. wiele osob mowi, ze zachowanie dzieciecej ciekawosci i pasji to klucz do szczesliwego zycia. 👶💡 mezczyzna z dusza dziecka czesto jest bardziej kreatywny i otwarty na nowe doswiadczenia. to tez pomaga w relacjach - taka osoba latwiej nawiazuje kontakt z innymi, w tym z dziecmi. 😊z drugiej strony, wazne jest tez, by zachowac odpowiedzialnosc i dojrzalosc. nie chodzi o to, by byc niepoważnym czy nieodpowiedzialnym. raczej o zachowanie pewnej radosci i lekkosci w codziennym zyciu. 🎈mezczyzna, ktory potrafi cieszyc sie malymi rzeczami i miec otwarte serce, czesto jest bardziej zadowolony z zycia. dziecieca ciekawosc to tez chec ciaglego uczenia sie i odkrywania nowych rzeczy. 📚🚀zachowanie tej dzieciecej iskry w doroslym zyciu to cos, co naprawde moze wzbogacic kazdego mezczyzne. to nie oznacza braku dojrzalosci, ale zdolnosc do czerpania radosci z zycia.
 

porkotenor

New member
Wiele osób twierdzi, że zachowanie dziecięcej ciekawości i entuzjazmu jest kluczem do szczęśliwego życia. Mężczyzna z duszą dziecka jest często bardziej kreatywny i otwarty na nowe doświadczenia. Pomaga to również w relacjach - taki mężczyzna łatwiej nawiązuje kontakt z innymi, w tym z dziećmi.
 
Do góry