Eleven Sport 4K - jakość obrazo

trops55

Member
Czy na Eleven Sports 4K faktycznie meczę są pokazywane w tej jakości. Mam wrażenie, że ten obraz zbytnio się nie różni od Eleven Sports 1HD.
 

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
Oj oj. Nie nie nie. TVP też słabo. Chyba tylko canal + można docenić. Ale to na nasze realia. To dzisiaj powinno całkowicie inaczej wyglądać. Po prostu lepiej.
 

atari001

New member
ja ktoś chce wykupić pakiet sportowy w polsatboxgo to nie radzę, może jakość jest dobra ale działa beznadziejnie bo się buforuje albo w ogóle nie ma bo awaria. A odtwarzam z najszybszym procku do android tv czyli shield tv 2019.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Niektóre mecze LaLiga są w ciut lepszej jakości, ale czy jest to 4k to nie wiem. Na pewno nie ma ten kanał startu do Canal+ 4K.
 

jarmalik

Member
Bez reklam
Oj oj. Nie nie nie. TVP też słabo. Chyba tylko canal + można docenić. Ale to na nasze realia. To dzisiaj powinno całkowicie inaczej wyglądać. Po prostu lepiej.

A czy TVP ma jakiś program 4k bo nic mi o tym nie wiadomo?. Był okresowo na mistrzostwa w piłkę nożną i na olimpiadę i obraz był bardzo dobry.
 

jarmalik

Member
Bez reklam
ja ktoś chce wykupić pakiet sportowy w polsatboxgo to nie radzę, może jakość jest dobra ale działa beznadziejnie bo się buforuje albo w ogóle nie ma bo awaria. A odtwarzam z najszybszym procku do android tv czyli shield tv 2019.

Ja polsaty sportowe oglądam na androidzie w telewizorze na aplikacji upc tv i chodzi to bardzo płynnie, jak z anteny.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
A czy TVP ma jakiś program 4k bo nic mi o tym nie wiadomo?. Był okresowo na mistrzostwa w piłkę nożną i na olimpiadę i obraz był bardzo dobry.

Był. Kanał ten (przed zmianą na DVB-T2) był nadawany okresowo, okazyjnie przy różnych wydarzeniach i miał być wznawiany przy kolejnych. Jak będzie teraz? Czy będzie na stałe czy dalej od przypadku? Nie wiemy. Polecam oficjalną stronę z widomościami:
https://telewizja-cyfrowa.com/
 
Do góry