Murzyni są czarni. Regulamin do zmiany!

Gucio50

New member
Bez reklam
Witam, jestem Andrzej a dla przyjaciół Gucio.

Jako zyscyplinowany forumowicz witam się z Wami.

Ponadto przeczytałem regulamin forum.

Trochę zdziwiony jestem zakazem dokuczania mniejszościom, rasowym.
A zupełnym brakiem takiego samego zakazu wobec "nie mniejszości"

Ja bym dał zakaz uwłaczania wszystkim. Mniejszosciom, wiekszościom i niewiadomokomu, bez względu na rasę , płeć wyznanie, orientacje seksualna i polityczną, wygląd i sposób zachowania. I czegotam jeszcze się nie wymyśli.


No moze za wyjatkiem faszystów i komunistów, których wg naszego prawa gloryfikować nie mozna.


Tak bez żartów uważam, jako chłop starej daty (57lat) że nie wypada kpić z nikokgo ani nikogo nie obrażać nawet jeżeli jest ich większość. :D


Wasz czepiacz,
 

AWGUST72

Klub HDTV.com.pl
VIP
Gucio50 napisał:
Witam, jestem Andrzej a dla przyjaciół Gucio.

Jako zyscyplinowany forumowicz witam się z Wami.

Ponadto przeczytałem regulamin forum.

Trochę zdziwiony jestem zakazem dokuczania mniejszościom, rasowym.
A zupełnym brakiem takiego samego zakazu wobec "nie mniejszości"

Ja bym dał zakaz uwłaczania wszystkim. Mniejszosciom, wiekszościom i niewiadomokomu, bez względu na rasę , płeć wyznanie, orientacje seksualna i polityczną, wygląd i sposób zachowania. I czegotam jeszcze się nie wymyśli.


No moze za wyjatkiem faszystów i komunistów, których wg naszego prawa gloryfikować nie mozna.


Tak bez żartów uważam, jako chłop starej daty (57lat) że nie wypada kpić z nikokgo ani nikogo nie obrażać nawet jeżeli jest ich większość. :D


Wasz czepiacz,


Guciu1

Ale o co Ci chodzi? Czy Ty nie masz ciekawszej lektury niż wgłębianie się w szczególy i szczególiki regulaminu.Szukasz drugiego dna tam gdzie go nie ma

Wyluzuj , wakacje są i w ogóle ;)

POZDRO!
 

Gucio50

New member
Bez reklam
AWGUST72 napisał:
Guciu1

Ale o co Ci chodzi? Czy Ty nie masz ciekawszej lektury niż wgłębianie się w szczególy i szczególiki regulaminu.Szukasz drugiego dna tam gdzie go nie ma

Skoro to drobiazg, to dlaczego nie poprawić.

Kiedyś na 4-tym roku informatyki, asystentowi który dowiódł jakieś tam twierdzenie na tablicy zadałem pytanie. Dlaszego omega zmierza do zera a nie -1

Moi koledzy, a juz się zrobiła przerwa zareagowali tak:

Ale o co Ci chodzi? Czy Ty nie masz ciekawszej lektury niż wgłębianie się w szczególy i szczególiki. Szukasz drugiego dna tam gdzie go nie ma


Kolokwium prowadził profesor tego asystenta
Wyniki
1 osoba 5, 37 osób 2 ( wtedy skala była od 2 do 5), nie dość tego
dopiero teraz byli na mnie źli za wyjatkiem 2 koleżanek, które potrafiły docenić mistrza :krol: i poszły ze mna na wino.


Do dzisiaj to pamiętam, lekcja jest taka. Szczegóły są najważniejsze.
 

dnc

Moderator
VIP
Gucio50 napisał:
Do dzisiaj to pamiętam, lekcja jest taka. Szczegóły są najważniejsze.

Zwłaszcza w HD... ;-)

A tak na poważnie. Regulamin nie jest tworem dostarczanym raz na zawsze. Zmienia się i zmieniać będzie. To chyba jest jasne. Każdy dojrzały człowiek "aby trzymać pion musi być na poziomie". Niestety czasami, jak wiadomo, brakuje szacunku pomiędzy ludźmi. Skoro w regulaminie napisane jest tak jak jest znaczy się, że to jest minimum, które należy przestrzegać. Lecz skoro ktoś postanowi narzucić sobie jeszcze inne dodatkowe reguły, to przeciez nikt nikogo nie wyrzuci z naszego grona z tego powodu.
 

Gucio50

New member
Bez reklam
dnc napisał:
Zwłaszcza w HD... ;-)
. Lecz skoro ktoś postanowi narzucić sobie jeszcze inne dodatkowe reguły, to przeciez nikt nikogo nie wyrzuci z naszego grona z tego powodu.

Naprawdę podziwiam Twoja zdolnosc do ugody i kompromisu. Zazdroszczę :krol:
 

darcun

New member
Bez reklam
Gucio50- Zauważyłem,że masz duże poczucie humoru.Osobiście nie lubię smutasów.W takim razie dlaczego nie Gucio57 ? Przeciesz to zaszczyt być rówieśnikiem "bliźniaków". Pozwoliłem sobie na taką poufałość,ponieważ w porównaniu ze mną jesteś "młokosem". Ja do regulaminu wprowadziłbym właśnie takie cyferki "wiekowe". Wiadomo by było czy harcerz czy piwny skaut. Oczywiście to był żart.Pozdrawiam!:eek:k: P.S.Dlaczego nie jesteś /n i e b i e s k i/? Twoje logo byłoby o wiele piękniejsze!
 
Ostatnia edycja:

SlawekR

New member
Widzę że kolega Gucio50 dociekliwy do bólu, przenikliwy i bardzo dokładny, cytuję: "szczegóły są najważniesze". A nagłówek postu mu nie wyszedł precyzyjnie :p. Protestuję przeciwko takiemu tytułowi.

Da się udowodnić tezę, iż nie wszyscy murzyni są czarni. Bynajmniej moja wypowiedź nie ma podtekstu rasistowskiego, wystarczy zaprząc google do tego:

Michael_Jackson_chce_popu_1655777.jpg



Tak, że to nie był dobry punkt wyjściowy do dyskusji.

:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:

małgosia

New member
Gdyby się ściśle trzymać regulaminu to w tym temacie został złamany trzykrotnie - 2 razy zawinił Gucio i 1 raz Kiki ;)
Żeby Wam wstydu nie robić nie będę tłumaczyć na czym polegają Wasze wykroczenia :-D
 
Do góry