Lider24

krzysiek1313

New member
witam wszystkich mam pytanie czy ktos kupował w sklepie Lider24 z/s w gdańsku. chce zakupić telewizor Samsung LE40M87BD i tam można taki zakupic za 6000 pln. wiec nie wiem czy to prawda czy też nie i co sądzicie o takim zakupie. :hmm:
 

Szumario

New member
Kup

Powiem Ci tak.

Pracuję bardzo blisko tego sklepu./200 metrow od niego/I to jest sklep typowo internetowy.Kupowałem u nich aparat fotograficzny Nikona bo mieli najtaniej w internecie.Zamowilem przez neta i odebrałem na miejscu.
Pracuja tam dwie osoby tylko.Dzialaja na zasadzie zbieraja zamowienia i zamawiaja sprzet z hurtowni.Mysle ze mozesz brac ten telewizor z tego sklepu,jesli daja gwaracje ogolnopolska.
Pozdrawiam
 

avchome

New member
Odradzam wszystkim zakupy w firmie lider24 (ma tez konto na allegro) za aparat cyfrowy Nikon d5100 + 18-105vr zapłaciłem 22 listopada 2011. Po wielu telefonach i mailach o przesunięciu terminu dostawy 23 grudnia zostałem poinformowany, że jednak nie są w stanie zrealizować mojego zamówienia i proponują zwrot gotówki. Do dnia dzisiejszego nie mam gotówki na koncie. Próbowałem złożyć negatywną opinie na portalu .opineo.pl gdzie lider24 ma jakiś układ bo do dnia dzisiejszego moja opinia nie pojawiła się. Owszem lider 24 bronił się twierdząc, że pieniądze zostały przelane tylko gdzie. !!! Droga nauczka, której nie polecam innym!!
 
Do góry