Pralka dla żony. Jaką pralkę wybrać, jaki producent, do 2000 tyś zł?

czaro91

New member
Witam. Zwracam się z poradą dotyczącą zakupu pralki. Z góry dziękuję. Moje wymagania przedstawiają się następującą:
- ładowana od góry z racji małego miejsca w łazience
- pojemność 6-7 kg
- prędkość wirowania min 1200 obr/ min
- klasa energetyczna A+++
- poziom hałasu jak najniższy
- regulacja prędkości wirowania
- najpotrzebniejsze programy, bez zbędnych programów z który nie będzie się korzystać
- wewnętrzna blokada przed zalaniem
- cena do 2000 tyś zł
Zastanawiam się nad pralkami z silnikiem inwertyrowym oraz z funkcjami parowymi. Czy pralki wyposażone w te rozwiązania są warte dodatkowych pieniędzy? Który producent z niżej wymienionych pralek produkuje jak najmniej zawodny sprzęt?
Mam kilka faworytów:
1. WHIRLPOOL MTDLR70230
2. AEG LTX7E272P
3. ELECTROLUX EW7T3272SP
4. ELECTROLUX EWT11276ELS
 

grazynakat

New member
Ja ze swojej strony mogę polecić Miele. Co prawda trochę droższa ale nie musisz się stresować że się rozleci 2 tygodnie po gwarancji jak to ma miejsce w przypadku innych marek.
 

barburian

New member
Bez reklam
Kup jakiegoś Electroluxa i będzie żona zadowolona.
Poczytaj opinie użytkowników o pralkach będzie prościej wybrać.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Mi tam żadna pralka po dwóch latach się nie rozleciała. Pierze? Pierze, a jak padnie, to się kupi nową, bo żaden wydatek. Gorzej jak się kupi drogą "premium" i padnie, a ta rzekoma solidność zostanie wywirowana razem ze śrubkami.
Te 2k to faktycznie max jakie mógłbym dać, pod warunkiem, że miałaby suszarkę, bo bez tego bida straszna jak się człowiek przyzwyczai.
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Ja dostalem zapewne nakas tania w promocji, jako prezent na wesele i tez hula juz pare ladnych lat.

A pranie codziennie. Wiec tez nie widze tego nawalania zaraz po gwarancji.
 

Guidgen

New member
Ja ze swojej strony polecę LG SteamSpa F2J6QY0W. Mamy ją co prawda zaledwie od kilku miesięcy, ale działa świetnie.
 
Do góry