Ślub !!!

arosek22

New member
Witam szanowni Forumowicze,

może to troche za wczesnie ale ...
ze wzgledu na fakt, że stwarzamy tutaj "namiastkę rodziny", pragne wszystkich serdecznie zaprosić (wraz z przyszła wybranką) na Uroczystość Ślubną (moją ;-)), która odbedzie się 07.07.07 o godzinie 15.00 w KATEDRZE POLOWEJ WOJSKA POLSKIEGO w Warszawie (ul. Długa 13/15).
BYło by mi (nam) miło jakby ktoś zechciał i wpadł (bez kwiatów - wystarczy hasło HDTV :D)

pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
wow - czuję się zaprosz;) ny
Życzenia może za wcześnie ale od serca :

Młodej parze Boże stróż,
Życie z najpiękniejszych róż!
Dużo szczęścia, własnej chatki,
I tytułu mamy, tatki.
Byście mieli tyle dziatek,
Ile razem macie latek.
Małe grube i pyskate
niech pilnują swego tatę,
by nie zamknął ich na kłódkę,
sam nie poszedł zaś na wókę...


:krol: :blagam:
 

darcun

New member
Bez reklam
zmień z godz.15.00 na godz.7.0

Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia! /woj.mazowieckie-50km.od Warszawy/.
 

maniekk

New member
Wprawdzie jak widać po liczbie moich postów jestem nowy w rodzinie ale życzę Wszystkiego Najlepszego !!!!! z "pięknego inaczej" Śląska :)

Maniek
 

Tomek Koko

New member
Bez reklam
Wszystkiego Naj również z Bydgoszczy. I dobra rada na przyszłość od żonatego.Jak cos bedzie nie tak to pamietaj, że wina zawsze leży po dwóch stronach ........ żony i tesciowej ;). Pozdrawiam i życze Wam byście byli szczęsliwi.
 

arosek22

New member
Serdecznie dziekuje za życzenia - dzisiaj wieczorem jade do Krakowa na kawalerski - zostaje do niedzieli wiec jak ktoś ma ochote się dołaczyc to ... :D
 

Kto_To_Jest

New member
Nie no flaszkie w rękije i letymy:D




JAk to mówi pewiem Pan w słusznym wieku (90lat)..... nie żeń sie i swoim dzieciom też nie pozwól....(miał 3 żony i 8ro dzieci )Piajał kiedys w barze w którym pracowałem. :D:p
 
Do góry