zakupy na Amazon

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Mam pytanie do osób które tam kupowały ,czy to prawda że przy zakupach od 25 USD jest darmowa dostawa czy też obowiązuje to tylko na terenie USA .W ogóle jak wyglądają tam zakupy ,jeżeli ktoś coś tam kupował proszę napisać o swoich spostrzeżeniach
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Z DE moment paczki przychodzą, szybciej jak u nas Poczta z miast obok.
Jest też wyrażne info do kiedy dotrze, jest ok.
 

Dingo

Member
Tak jak powiedzial kolega powyzej: nie wchodz nawet na amerykanskiego Amazona (strata czasu) jak nie masz amerykanskiego adresu do przesylek.

Ja kupuje z Amazon UK - bo mam najblizej. Darmowa przesylka jest powyzej 30 funtow - ale nie wszystkie produkty sie kwalifikuja (najczesciej te sprzedawane przez inne firmy na platformie Amazona a nie samego Amazona).

Szczerze mowiac to kupuje na Amazonie bardzo duzo i jestem bardzo zadowolony z serwisu. Ogromny wybor, ceny lepsze niz w sklepach w IRE i darmowa paczka sledzona, dostarczana do domu. Do tego czesto maja fajne promocje i wyprzedaze. Nie pamietam juz kiedy ostatni raz kupilem plyte BD, winyl czy CD w lokalnym sklepie.
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
No nie wiem. Na dzisiaj po zmianie ustawy od 01 lipca to się trochę z zakupami na Aliexpers pozmieniało. W sensie, że nie są już tak atrakcyjne jak kiedyś. Oczywiście można dalej tam kupować, ale to już nie to samo.

Za to mamy Amazon.pl i cały czas np. Amazon.de gdzie można znaleźć towary w dobrych cenach z szybką, darmową wysyłką do Polski.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zgadzam się, ceny już nie te, no i ten czas oczekiwania. Czasami lepiej dołożyć te parę groszy i kupić na allegro z dostawą na drugi dzień. Do Amazona też nie ma co porównywać, pełna kontrola i opcje szybkiej dostawy, no, ale co by nie mówić, Ali, ma mimo wszystko tysiące produktów których u nas zwyczajnie nie ma.

Na Amazonie coś ostatnio kupowałem wieczorem jak pamiętam, dobrałem dostawę na drugi dzień i dotarło. Śmiało można nazwać super expresem.
 
Ostatnia edycja:
Do góry