Routery

jarecki31

New member
jeśli szukasz 'po taniości' to jest akurat promka na bardzo dobre Xiaomi
https://www.tomtop.com/p-c4256.html?utm_source=tradetracker&utm_campaign=de
wychodzi coś około 115 złociszy,
ogólnie jest mocno chwalony, nr1 w tych pieniądzach
z wad: ma mało portów LAN, jeśli stawiasz na połączenia kablowe, to jakiś gigabitowy switch musiałbyś dodać
no i wisienka na torcie - działa na nim alternatywny soft, np padawan :)

z 'bogatszych' wersji stawiałbym na Asusa (też występują alternatywne softy)
osobiście mam NetGeara, i też jestem zadowolony
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Jak będę miał światłowód to kupię Asusa :) na razie biorę coś co musi mnie kosztować 1 zł.. nawet złotówki więcej nie zapłacę operatorowi.. ja ich mega prędkości w moim rejonie.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Heniu przyszedł mój router - zawierzyłem Tobie :) jak na razie i o tej porze nie jest gorzej niż na mydelniczce, a to już jest plus, bo nowy router i za 0,04 grosze :)



najlepsze jest to jak operator spakował go do pudełka, tak jakby jakieś cudo to było.. :)

 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A wiesz co jest najlepsze byłem teraz w sobotę u rodzinki w Lubelskiem, mieścinka malutka , a słuchaj prędk. w TM średnio około 60 Mb/s :) rekord i to nie raz ponad 90 MB/s.. w plusie na ich routerze huaweia około 20 Mb/s.. gdzie u mnie w domu praktycznie plus nie chodzi wew. domu.. :) ja mieszkam kilka/kilkanaście km od granicy Wawy i nie mam takich prędkości - czy to nie jest śmiech :) Bo co z tego , że u mnie są czasem prędkości po 50-60 Mb/s jak to jest chwilowe, a tam cały czas nie spada poniżej 50 Mb/s ..
 
Do góry