Smartwatch apple 3 dystans bez telefonu??

Hanek

New member
Witam
Czy ktoś orientuje się na jaką odległość będzie działał ten smart bez iphone'a?

Ide np biegać to czy muszę mieć telefon ze sobą? Bo jeżeli tak to trochę mija się to z celem:).
Bo chyba nie mogę być całkowicie bez telefonu i używać smarta w pełni.
Z góry dzięki za odpowiedzi.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
A ile km chciałeś przebiec by był zasięg? :)
Nie wiem jak sw3, ale do biegania używam na razie FitBit Charge 2 z GPSem. Jeśli nie mam telefonu, to wszystkie parametry biegu po synchronizacji zostają wgrane do telefonu, poza mapą trasy.
Telefon daje mi tylko dodatkową opcję mapowania trasy (zbędne, jeśli mam już swoje ulubione) oraz komunikatów głosowych (to akurat się przydaje; km, tempo, itp.).
Natomiast wystarcza sam telefon z appka typu Endomondo, Runtastic, by było to samo co FitBit, łącznie z mapką. Telefon jednak przydaje się do słuchania muzyki, choć są takie opaski lub smartwatche, które mają slot na karty lub wewnętrzną pamięć, więc same stanowią odtwarzacz. Wtedy telefon jest całkowicie zbędny.
Opaska lub SW daje jednak podaje jednak puls.
Niestety nie wiem jak jest to z nagryzionym jabłkiem.
 
Ostatnia edycja:

Hanek

New member
Biegam około 12-14km:)), a tak poważnie chodziło mi o dystans jaki może być żebym mógł odebrać smsa, czy telefon. Dodatkowo chodzi mi o muzykę czy na jabłko da się „wgrac” coś. Czytałem ostatnio o smartwatch’ach co można (albo będzie można- już nie pamietam) włożyć kartę sim.
 
Do góry