Najbliższe Koncerty

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Nie widzę takiego tematu, a przecież jest tyle fajnyh okazji.
Moze wrzucajmy tu ciekawe propozycje.

Gusta są różne, sam lubię ostrzejszą muzę, ale nie stronie od bluesa, jazzu, a i klasyka sie zdarza, więc kategoria dowolna (no może nad Sławomirem trzeba zastanowić sie dłużej :D )

Ja wczoraj np. byłem na Ozzy'm w Krakowie. Było super, ale krótko. Przypomniałem sobie moje młodzeńcze lata :)

Dziadek Oz jeszcze ledwo daje radę, ale Zakk Wylde wymiatał!
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Sylwia fajna i mało o niej słychać w stosunku do niektórych gwiazdeczek.. mam wszystkie jej płyty..
 

pelzak

Klub HDTV.com.pl
VIP
Roger Waters 07 lipca Birmingham - idę z synem :)
i Caravan 04 sierpnia Canterbury >> po raz 3 usłyszymy Ich na żywo :)
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Sylwia fajna i mało o niej słychać w stosunku do niektórych gwiazdeczek.. mam wszystkie jej płyty..

Glos ma bardzo ladny, wyrazny doniosly sprawiajacy gesia skorke.

A ze akurat te dwa koncerty mam 15km od siebie. Wstep wolny, babcia zadeklarowala sie ze popilnuje wnuczeta to szkoda nie isc.
OSTR fanem nie jestem ale sytuacja jak wyzej, wiec skorzystam.

W zeszlym roku bylem na Grubsonie, znalem go raczej ze strony bardziej PoPowych kawalkow niz rapu. Ale to co pokazal na koncercie to w zyciu nie bylem na lepszym koncercie strikte Rapowym. Gosciu ze swoja ekipa kawalki i grypsy na miejscu tworzyli bylo super.


Najbardziej (z tych co teraz beda) to chyba chcialbym pojsc na "Meskie granie" . Mam ostatnia plyte z 2017 roku i jest bardzo super. Ale chciec a kupic bilet i pojechac to jednak dwie rozne sytuacje xd

http://www.meskiegranie.pl


A pomyslec ze wszystko zaczelo sie od "jakiegos" Henia i jego kawalkow Lao Che i Lipali. Nigdy nie pomyslalbym ze w polsce tyle fajnych kapel i mozna znalezc cala mase swietnych polskich piosenek. W dodatku odsluchujac to na wzmacniaczu i porzadnych glosnikach to calkiem inny swiat niz Radiowe Hity.
 

kriss789

New member
miejmy nadzieję, że na wiosnę przyszłego roku koncerty powrócą. Tylko zainteresowanie może być tak duże, że będzie ciężko ogarnąć bilety. W tym roku miałem być na Rammstein, ale nie wyszło :(
 
Do góry