Jaki tablet

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Panowie teraz ja mam prośbę ,otóż chciałbym jakiś tablet do 800zł ,myślałem nad :
Lenovo TAB 2 A8 -50 F
Lenovo TAB 2 A10 -70 F
Samsung Galaxy Tab E 9.6
Samsung Glaxy Tab 7.0

Może ktoś z Was ma coś takiego ,albo bawił się tym i może coś powiedzieć .Ewentualnie może jest jakiś inny model warty zainteresowania

Z góry wielkie dzięki
 

ikar1975

Active member
Bez reklam
Przemko, ja mam lenovo 6000s ma prawie 2 lata działa bez problemu teraz sa pewnie już inne modele ale lenovo polecam jak najbardziej .Pzdr
 

phoba

New member
Ja nie jestem mocno osadzony w tabletach i trochę mnie zmyliła 2 w modelach Lenovo, które podajesz. Mam A8-50, ale nie wiem czy model, o który pytasz to jego kolejna wersja, czy ja mam nieprecyzyjną sygnaturę :) Jeżeli to co ja mam jest tym, czego Ty szukasz to chętnie opowiem o tym sprzęcie. Jeśli to czego szukasz jest czymś nowszym (ta 2ka) to niestety nie pomogę.
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Dzięki phoba te model są podobne chociaż może oznaczenia mylące

Dzisiaj w Mediach bliżej pooglądałem Lenovo Yoga z ekranem 8' i rozdzielczością 1280x800 ,odpaliłem Ojca Mateusza z vod TVP obraz całkiem niezły i dźwięk, bo podobno są tam głośniki JBL .Są też tablety 9,6' oraz 10' z taką rozdzielczością i tu pytanie - czy taki ekran nie będzie za duży ,czy może lepiej kupić tablet 8' w takim przypadku zagęszczenie pikseli na cal będzie większe ,przełoży się to na jakość obrazu ?
 

sionsenme

New member
Ja posiadam Lenovo Yoga Tablet 2 (10"), mam go już chyba z 4 lata i śmiga bez zarzutu, dźwięk i obraz na plus, dodatkowym plusem jest też to, że długo trzyma bateria.


________________________________________________
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Też szukam aktualnie jakiegoś tabletu w tych widełkach cenowych (bez LTE) - co powiecie na : Huawei MediaPad T5 10 ??? - na papierze wygląda dobrze.
Obcował ktoś z nim ?
 

towalski

Member
Miałem kilka tabletów, ale najlepszy jaki jest - iPad. Mam budżetowego, z 2018. Działa niesamowicie szybko. Dystansuje YogaTab3 Plus tak, że aż głupio tej Yogi używać.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Też miałem sporo iPadów i w sumie mam (jeden w "serwisie" ; ) ), kiedyś królował u mnie tylko iPad, bo faktycznie nie miał konkurencji, ale to stare czasy, dużo się zmieniło i produkty Appla z całym swoim środowiskiem i ideologią dla mnie nie istnieją, teraz tylko i wyłącznie Samsung i to niemal w każdych widełkach cenowych.

Tablety generalnie na rynku będą szły w odstawkę, na rzecz wynalazków pokroju Surface, bawiłem się tym i są bezkonkurencyjne, ale to już kosztuje.
 

ikar1975

Active member
Bez reklam
Jak już ktoś wspominał Lenovo, u mnie prawie 5 lat od ponad 2 ogarnia go 2 małych szkrabów, rzucony dziesiątki razy 😋 troszkę wyświetlacz pajęczynka jednak Ataszek polecam.Pzdr
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Miałem Yogę 1, powypadkowy działa nadal, ale bateria zaczęła siadać, więc kupiłem Yogę 3. Tutaj zapewne przez rozdzielczość ekranu bateria nigdy nie wytrzymała 2 dni, jednak co gorsza, z biegiem czasu pada coraz szybciej. Teraz po 28-miu miesiącach codziennego korzystania przez 6-8 godzin już po 8-miu muszę podładować. Jednak rozkładana nóżka jest nie do zastąpienia.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Córka ma Apple i nie dostrzegam żadnej przewagi poza wadą... brak nóżki. Powiem więcej, dla mnie tylko ekran panoramiczny się liczy.
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Zakupiłem Huawei MediaPad T5 10 3/32Gb - jak przyjdzie podzielę się opinią :-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry