Prezencik dla męza :)

justys4

New member
Witajcie ,

Męzulek niedługo kończy swoje 30 urodzinki.Z tej okazji chciałam mu kupić coś "oryginalnego".Stad tez moje pytanie co by to mogło byc?Doradzcie ?
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Kiedyś dostałem prezencik od żony - jazda autkiem typu Ferrari, Lamborghini, Porsche na torze wyścigowym. To tylko opcja. Kiedy miło spędzałem dzień na torze w Poznaniu, jeden Pan wykorzystywał właśnie taki prezent od żony na 40-ste urodziny - po 2 okrążenia czterema samochodami - Efekt na jego twarzy - bezcenny.
Miałem też skoki spadochronowe, ale to już taniej, bez pośredników.
Poszukaj na stronkach PrezentMarzen, Autoprezent, itp. Ciekawe propozycje. Wszystko zależy od budżetu.
Mimo, że ja np. od lat proszę - kup mi np. kabelek, płytę - najczęściej dostaję kolejny sweterek...

Przy okazji apel do żon, teściowych:
Panowie nie chcą dostawać piątej piżamki, dziesiątego sweterka, piętnastej koszulki! Ciuchami interesujecie się Wy - Kobiety, my mamy to raczej głęboko... w szafie.
:)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Można też wykupić jazdę np na Hungaroringu w Budapeszcie - fajna zabawa na maxa.
 

justys4

New member
Taka jażda fajna sprawa.Niestety dość kosztowna.Kupiłam świetny zegarek ze stronki z polecenia .Mąż zadowolony to najwazniejsze :)Dzieki.
 
Do góry