Sporty kontaktowe, czyli mordobicie. :D

eedviking

Banned
Kącik dla miłośników takiej formy sportu.
Na pierwszy ogien wrzucam niesamowity nokaut ( wczoraj) , polskiego pięściarza Izu Ugonoha.
Izuagbe Ugonoh (13-0, 10 KO) znokautował w drugiej rundzie Williama Quarrie (5-4, 2 KO) w Nowej Zelandii. Pojedynek zakończył się po celnym ciosie Polaka z prawej ręki.
- Uderzenie było tak silne, że Quarrie wypadł przez liny. To był jeden z najbrutalniejszych nokautów wszech czasów - piszą o decydującej akcji australijskie media.

Dla 28-letniego "Izu" była to trzecia tegoroczna wygrana. Kolejną walkę boksujący w kategorii ciężkiej Ugonoh ma stoczyć 15 października.

[youtube]UoSL_n2hboQ[/youtube]
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
:D:D "Na pierwszy ogien wrzucam niesamowity nokaut ( wczoraj) , polskiego pięściarza Izu Ugonoha.":D:D Ten "Polski" bokser jakiś opalony za bardzo, nie? :D:D Chyba z jakiegoś nadmorskiego miasta rodem. :D Nu a "przyłożył" to dobrze temu biednemu "Hobbitu".:D
"VIKINGU", ja to tam wole szachy i " makarov". :D Każdy bokser i taki tam "mięśniak" wymięknie .:D
Nie ma wyjątków.:blagam:
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
Ja tam słabo śledze te damskie walki na polszmacie, ale kiedyś oglądałem Chorwackiego policjanta ;P

[youtube]HdG3PswEdzc[/youtube]
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dobre, lepsze jak piłka. Nie udają przynajmniej kontuzji jak panienki.
Wchodzą, załatwiają co mają załatwić i koniec tematu.
; )
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Różnie to bywa...:wink:
To jest mocny sport.Dużo osób się przekręciło lub straciło zdrowie,jednak to są przypadki jednoprocentowe.
Ludzie uprawiający ten sport,czerpią mega satysfakcję i adrenalinę :wink:
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Dziś pod wieczór,KSW 32 startuje w Londynie.
Ciekawy jestem jak poradzi sobie Mario...
Oczywiście nie jest to poziom Fedora Emelianenko ;)...jednak z chęcią zobaczę ;)

[youtube]JXIvJp54UZE[/youtube]
 

collider

New member
Bez reklam
Pudziana obili jak prawdziwka. Niestety, ale facet nie ma kondycji. Powoli staje sie takim Butterbeanem albo Bob Sappem, czyli facetem z nazwiskiem, ktorego klepia za kase.
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Od samego początku był Sappem i Butterbeanem. Zresztą ci dwaj dokładnie w tym samym celu weszli do mma. Podnieść oglądalność poprzez tzw. freak fights. Także o żadnym "stawaniu się nie ma mowy".

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka
 
Do góry