Sporty kontaktowe, czyli mordobicie. :D

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ten jest podobno realny :D
Bez-tytulu-61-780x468.png
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
Już nie. Ostatnia szansa w Starej Muranskiej, że to właśnie w niej siedzi wujek Władek. Tanculi została jeszcze jedna walka z klanem Muranskich :D
 

kaminskakl

Active member
Bez reklam
No kurde miał zjeść Tancule w 30 sekund, a nie zadał ani jednego ciosu, prócz kopów w jaja, gryzienia i łapania się siatki :D Jego legenda upadła.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Jestem ciekaw co oni "później" dawali do picia w tym alkomaster.

Przecież tam ludzi składało mo 3 shootach w 5 minut. Później haftowali jeden za drugim.

Ferrarri to juz naprawdę wielka pipa, aż zal go widzieć i gdziekolwiek oglądać. Jego gadka, jęczenie i płacz, jak on zawsze ma źle, ciężko i kontuzje...
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Cos chyba jest na rzeczy:

"Jedna z uczestniczek Alkomastera, Mia Nesti Baka, tak dobrze się bawiła, że musiała ją zabrać karetka. Już w szpitalu patocelebrytka z pięćdziesięcioma tysiącami fanów na Instagramie opublikowała wpis sugerujący, że dosypano jej czegoś do alkoholu, bo, jak sama tłumaczyła, normalnie byłaby w stanie wypić „100 razy tyle”. W odpowiedzi na te zarzuty federacja opublikowała oświadczenie, w którym stwierdzono, że nic takiego nie miało miejsca, i że kierowanie podobnych oskarżeń pod adresem federacji może skończyć się podjęciem kroków prawnych. Nie możemy już doczekać się kolejnej gali, która odbędzie się w marcu 2022 roku"

To ta gruba w rajtuzach. Co po kilku kielonach praktycznie zgon.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Nie ten level :-D
Może znają Cię w większości klubach w Polsce,ale Armanigowi płacą za wejście :-D

Edit :
Może nie wszyscy kojarzą... Jest to jeden z włodarzy Fame MMA ;-)
 
Ostatnia edycja:

STELVIO

Well-known member
Bez reklam
Miałem nadzieję, że Khalidov trochę napsuje krwi Soldicowi. Ale jak zobaczyłem tą bezsensowną zabawę Khalidova to już wiedziałem. Jakby kompletnie lekcji nie odrobił. Mam wrażenie jakby nie docenił do końca Soldica. Niestety. A może stety.
 
Do góry