Sporty kontaktowe, czyli mordobicie. :D

collider

New member
Bez reklam
Szkoda że nadział się na tą kontrę.
W sumie gdyby nie nokaut,pewnie i tak przegrałby na punkty (większość z 8 rund było dla Wildera),no ale i tak ładnie walczył.
Był szybki,dobrze pracował nogami i balansował tułowiem.
Według mnie nie przyniósł wstydu Polakom,no bo tak naprawdę nie walczył z byle kim,tylko z niepokonanym mistrzem świata federacji WBC.
Chyba było trochę za wcześnie na tą walkę...

P.S.
Widzieliście jak na tej gali,Fryderyka przysapał do Wildera ? ;-)
https://www.youtube.com/watch?v=JL7h72NigqE

To sa ustawki promocyjne. Rezyserka.
Co do Szpilki to zawalczyl jak umial. Jeden blad i po chlopie. Wstydu na pewno nie przyniosl a pokazal ze walczyc umie. Chlopak ma jeszcze czas by poboksowac wiec nic straconego. Ciekawy za to jestem jak rozwinie sie kariera tego czarnego polaka. Podobno talent olbrzymi.
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Czytałem gdzieś fajny komentarz w sieci, z którym się zgadzam.

Jeśli Szpilka walczyłby w walce poprzedzajacej (Glazkow-Charles) w miejsce dowolnego z bokserów, to mielibyśmy pierwszego polskiego mistrza świata. Niestety Deontay jest poza zasięgiem.

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka
 

lobos

New member
Bez reklam
Pewnie, że tak! Jest oszołom, ale taki pozytywny ;-)
Zrobił ogromny postęp od wyjazdu do Stanów.
Ma wolę walki i nie boi się. Zaskoczył mnie pozytywnie.
Niech zoperuje łapę i dalej mocno trenuje.
Będzie jeszcze miał niejedną szansę zostać Championem.
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Zdecydowanie obok Gołoty był najbliżej sukcesu. Reszta - w tym Albert, który aktualnie trenuje moją grupę - była daleko. Adamka widziałem na żywo we Wrocławiu i nie było mowy o wygranej.

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Walka Ronda Rousey vs Holly Holm o pas UFC,odbyła się już 2 miesiące temu,jednak przypadkowo natrafiłem na fajny gif :grin:

ExhaustedWindingDassie.gif


Jak ktoś nie oglądał pojedynku,to polecam.
Widowiskowa walka :grin: :
RONDA ROUSEY vs HOLLY HOLM FIGHT VIDEO replay
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
I co ? Zimnoch nie przetrwał naporu Mollo :wink:
Mollo wiedział że raczej wygra tylko w ten sposób...(w drugiej,czy trzeciej rundzie opadłby pewnie z sił) :wink:
https://www.youtube.com/watch?v=soA5EKlU-VA


Poza tym w najbliższym czasie,coś się będzie działo w polskim boksie :
4 marca Krzysztof Włodarczyk vs Valery Brudov
18 marca Albert Sosnowski wraca na ring (walka z Andrasem Csomorem).
2 kwietnia Tomasz Adamek vs Éric Molina
oraz
Andrzej Wawrzyk vs Marcin Rekowski
:wink:
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Oglądałem naturalnie walkę, szkoda chłopaka.
Jednak gratki od Szpilki pod koniec już nie na miejscu. Ja wiem, że oni się nie lubią, ale słabo to wyglądało.
 

collider

New member
Bez reklam
Zimnoch to kolejny nadmuchany balonik polskiego boksu. Naprztykal sobie rekord wygranych z kelnerami a gdy trafil na takiego co potrafi na nogach prosciej stanac od razu dostal w czapke.
 

collider

New member
Bez reklam
Ale panowie co wy oczekujecie od Szpilki. Przeciez to prymityw z poobijana glowa, ale jedno trzeba mu przyznac, ze Zimnochowi w umiejetnosciach czysto bokserskich odjechal o lata swietlne.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Oczekiwałbym klasy, powinien podejść do Zimnocha i byłoby cudnie.
Klasa sama w sobie, a tak... szkoda gadać.
 

collider

New member
Bez reklam
Chyba sam nie wierzysz w to co piszesz ;). Po tych wszystkich pyskowkach, bojce, zarzutom konfidencji w pierdlu? Oni autentycznie sie nienawidza. Jedyne co mogl zrobic Szpilka to nic nie zrobic.
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wierzę w zmiany ;)
Ja tu bardziej czysto biznesowo, boks to nie tylko łupanka, a cała machina z otoczką, sympatie i skrajności to kasa, lepsze walki i show (m.in)
W mojej ocenie, takie zachowanie (nawet wymuszone) przysporzyłoby mu więcej fanów. Zresztą uważam, że rodak z rodakiem (mimo animozji) powinien w takich sytuacjach trzymać razem i mnie osobiście razi takie zachowanie. Ja bynajmniej spojrzałbym na niego już innym okiem, no ale wyszło jak wyszło. Nie ma co gadać, bo i nie ma o czym i o kim.
 
Do góry