Sporty kontaktowe, czyli mordobicie. :D

Piramida

Well-known member
Bez reklam
No nie była to czołówka światowych fighterów (może oprócz Silvy) ale śmieszą mnie te hejty na Mariusza jak przegra.
Wiadomo,nie będzie najlepszy na świecie,jednak robi to co lubi,a przy tym zarabia sobie jeszcze kasę...
Z walki na walkę ma coraz lepszą kondycję (nie rewelacyjną),a takich "szaraczków" jak my,by szybko poskładał ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Mam to samo zdanie, lubię gościa, jest determinacja i postęp na miarę możliwości, do tego całkiem spoko jegomość.
 

collider

New member
Bez reklam
No nie była to czołówka światowych fighterów (może oprócz Silvy) ale śmieszą mnie te hejty na Mariusza jak przegra.
Wiadomo,nie będzie najlepszy na świecie,jednak robi to co lubi,a przy tym zarabia sobie jeszcze kasę...
Z walki na walkę ma coraz lepszą kondycję (nie rewelacyjną),a takich "szaraczków" jak my,by szybko poskładał ;)

A ja zauwazylem ostatnio pewna odwrotnosc. Kazdego kto wyrazi negatywna opinie oskarza sie o hejtowanie.
Czy ja mam "podniecac" sie Pudzianem bo robi to co lubi? Litosci. Byl mistrzem strongmanow i w tym byl krolem. Za to pelny szacunek. Teraz dostaje w czapke od kazdego powazniejszego klienta. Piszesz, ze ma coraz lepsza kondycje? To chyba zarty sobie stroisz. Facet wytrzymuje tylko pierwsza runde a dalej to juz dogorywanie. On juz nie ma czasu na bycie lepszym. Zeby nadrobic zaleglosci i przebudowac muskulature z sily na wytrzymalosc potrzeba lat a on juz jest po drugiej stronie rzeki. Pewnie znow mu teraz jakiegos ogora podloza by sie podbudowal, ale z tego juz nic nie bedzie.
 

collider

New member
Bez reklam
Teraz,czyli kiedy i od kogo oprócz ostatniej walki ?

Ty mnie tu nie lap za slowka bo kazdy widzi jak jest. Wiem, ze z Silva czy z J. Thompsonem przegrana zwalisz na brak doswiadczenia. Teraz trafil sie taki troszke powazniejszy i robil z pudzilla co chcial. Tych co przegrali z Mariuszem to nawet nie wspomniam bo dostaliby oklep w pierwszej lepszej remizie ;) a Nastula byl podlozony.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ale czego Ty się tu spodziewasz ?
Gościu robi swoje a jego przeciwnicy,to nie są goście z "remizy",czy walka podwórkowa ,tylko ring...gdzie są o wiele większe wymagania.
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
A ja zauwazylem ostatnio pewna odwrotnosc. Kazdego kto wyrazi negatywna opinie oskarza sie o hejtowanie.
Czy ja mam "podniecac" sie Pudzianem bo robi to co lubi? Litosci. Byl mistrzem strongmanow i w tym byl krolem. Za to pelny szacunek. Teraz dostaje w czapke od kazdego powazniejszego klienta. Piszesz, ze ma coraz lepsza kondycje? To chyba zarty sobie stroisz. Facet wytrzymuje tylko pierwsza runde a dalej to juz dogorywanie. On juz nie ma czasu na bycie lepszym. Zeby nadrobic zaleglosci i przebudowac muskulature z sily na wytrzymalosc potrzeba lat a on juz jest po drugiej stronie rzeki. Pewnie znow mu teraz jakiegos ogora podloza by sie podbudowal, ale z tego juz nic nie bedzie.
Podpisuje się pod tym w 100%. Lubię Pudziana i go nie zamierzam hejtowac. Ale na boga, dajcie Piramido wyrazić negatywne zdanie...
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
No niestety,w powyższej walce Wach słabo się spisał.
Raczej już nie zabłyśnie w tym wieku ;)

Jutro zaś ciekawa walka :
[youtube]mGylakx99Pc[/youtube]

Ciekaw jestem ile jeszcze czasu Kliczko będzie obejmował tron ?
Słabe czasy boksu od kilku lat....;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Jak ktoś jeszcze nie oglądał,to proszę :

[youtube]RPCA_h4fW54[/youtube]
Fury spunktował Kliczkę.Widać było także że Wołodymir ma problemy z zawodnikiem o tak długim zasięgu ramion.
Jednak Kliczko nie jest już tak młody i szybki.Za 4 miesiące stuknie mu 40-tka.Fury jest 12 lat młodszy.Gdyby Wołodymir miał 30 lat,ta walka zupełnie inaczej by wyglądała...
Ogólnie w boksie wagi ciężkiej nie ma teraz dobrych zawodników.Mało kasy...
10-20 lat temu był sporo wyższy poziom.

Kolejny ciekawy pojedynek :
https://www.youtube.com/watch?v=NNxxejng2jM
Co tu dużo pisać...
Memed to po prostu Kozak ;)
 
Ostatnia edycja:

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Owszem pajac. Ale trzymam kciuki. Fajnie byłoby mieć polskiego mistrza. Chociaż szanse ma malutkieeee.

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka
 

Henry

Active member
Bez reklam
Owszem pajac. Ale trzymam kciuki. Fajnie byłoby mieć polskiego mistrza. Chociaż szanse ma malutkieeee.

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka
Za to ego wielkie ;)

Gdyby walczył z Polakiem, to byłoby dobrze, gdyby zdrowo oberwał, może trochę by spokorniał.
W tej walce jestem natomiast za naszym.
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Ja czytałem opis, a teraz oglądam. W sumie trzecia runda tylko wyrównana. W czwartej już różnica dwóch klas. Martwi też wizerunek polskich kibiców Szpili. Obciach i żenada....

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Szkoda że nadział się na tą kontrę.
W sumie gdyby nie nokaut,pewnie i tak przegrałby na punkty (większość z 8 rund było dla Wildera),no ale i tak ładnie walczył.
Był szybki,dobrze pracował nogami i balansował tułowiem.
Według mnie nie przyniósł wstydu Polakom,no bo tak naprawdę nie walczył z byle kim,tylko z niepokonanym mistrzem świata federacji WBC.
Chyba było trochę za wcześnie na tą walkę...

P.S.
Widzieliście jak na tej gali,Fury przysapał do Wildera ? ;-)
https://www.youtube.com/watch?v=JL7h72NigqE
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Tak, właśnie leci na Polsacie ten moment. Ale dobrze Wilder powiedział :)

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Po ośmiu rundach sędziowie punktowali 78:74, 78:74 (sześć rund dla Amerykanina, dwie dla Polaka) i 77:75 (pięć do trzech).
 
Do góry