Pozdrowienia z wakacji...

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Generalnie (oczywiście moje zdanie) nasze morze nie jest złe jeśli chodzi o klimaty :) wadą jest to że w cale nie jest takie tanie jak to niektórzy piszą chyba że się mieszka gdzieś po kwaterach, a nie w hotelu, dwa zimna woda i nawet dla osób dorosłych to wejście do wody to jednak nie jest super przyjemnością, a już nie wspomnę o dzieciach i trzy z czego ostatnio wszyscy sobie robią żarty to parawany na naszych plażach... dużo miejsca zajmują ludzie nie mają jak się pomieścić na plaży leżą jak foki .... ostatnio słyszałem że pierwsi ludzie to już o godz. 7-8 przychodzą na plażę - paranoja - jaki to urlop ...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Do tego oldskulowy dom wczasowy (lub domki w lesie), stołówka, coś pięknego ;)
Oczywiście nie neguje luksusowych hoteli, pięknych basenów i zniewalających plaż, ale tu chodzi o coś innego ;)
 
Ostatnia edycja:

bubafat

Active member
Bez reklam
Ed chcesz porownywac polskie plaze z plazami Sardynii *? ;)
Powinienes chyba zaczac butelkowac swoj mocz i sprzedawac jako syrop na poprawe humoru albo antydepresant.

* celowy wybor przykladu, z uwagi na chyba najwieksza ilosc ladnych, czystych, nieprzeludnionych plaz, w stosunku do dlugisci linii brzegowej. Mozna sobie oczywiscie wstawic dowolnie, wedle preferencji czy doswiadczen: Sycylie, albo generalnie Wlochy, Hiszpanie, Portugalie, czy Grecje, tylko ze statystycznie nigdzie IMHO chyba nie ma tak dobrze i luzno.
Idealne miejsce, zeby przekonac Cie do poludnia. Nie ma turystycznego zgielku.
Nie lubisz upalow - jedz na poczatku wrzesnia. Jest co zobaczyc, jest gdzie sie powloczyc, powspinac, pozbierac grzyby (uwaga bo zupelnie inne niz u nas) Jak lubisz sobie zanurkowac to moge dac Ci namiar na miejscowych, ktorzy zabiora Cie bezpiecznie tam, gdzie "nie wolno". Mozesz miec nawet plaze tylko dla siebie, bo sa ich tam setki. I wszedzie jest dobra, albo wyborna, tania niczym sodoowka, wloska kawa. Generalnie polecam wszystkim stroniacym od tlumow, amatorom piaszczystych plaz i lazurowego morza.
 
Ostatnia edycja:

eedviking

Banned
Generalnie to góry są moim żywiołem, níe morze, to lubię zimą.
Moczu już níe styknie, bo całość oddaję honorowo dla Ugandy.
P.S.
Nie przekonasz mnie, ani do południa, ani do Azji. :p

Kolega usiłuje mnie od dawna przekonać , przekonałem go ja, do Skandynawii i jeździ regularnie. ;)
 
Ostatnia edycja:

bubafat

Active member
Bez reklam
Nie wiem jak bardzo ekstremalnie podchodzisz do tych "gor". No gorki jakies tam sa, nawet jakas prehistoryczna wioska ukryta w gorze, ale jak chcesz po prostu polazikowac z elementami wspinaczki, to prosze bardzo - zatoka Orosei, i tak na liscie must to visit. Amalfi to nie jest, ale tlumu turystow tez nie zobaczysz. A zawsze mozna isc na kompromis i zostawic laski i "ciezko rannych" na plazy, a samemu pod gorke - sprawdz Isola Tavolara. Nie mam przy sobie fajniejszych zdjec, bo z telefonu, w polu, dziergam.
https://www.google.ie/search?ie=UTF...K2oBg#q=+isola+tavolara&imgrc=aeKXHJn9bq0IrM:
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
Ja tam jestem maniakiem włoskich klimatów, dobre i tanie jedzenie wraz napitkiem, wybrzeże Morza Śródziemnego lub Adriatyku wymarzone dla dzieciaków.
Poza tym, jadę tam autem nieznacznie dłużej niż nad polskie morze w sezonie ;)
Na chwilę obecną urlop i miejsca wybieram pod dzieci, polecam wszelkiego rodzaju eurocampy, na terenie jest wszystko, co niezbędne - baseny, place zabaw, no i bliskość morza. A ceny niższe niż u nas :)
 

werf

Active member
Bez reklam
Jak ktoś by chciał bez bagażu (żony itp) odreagować troszkę to tu jest idealnie .Balet w pianie od 9 rano
 

Attachments

  • FullSizeRender.jpg
    FullSizeRender.jpg
    85,1 KB · Wyś: 54

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Kliknij pod oknem w ktorym piszesz > opcje zaawansowane > zarzadzaj zalacznikami (nizej) > po otwarciu okna "wybierz plik" > kliknij "wgraj" (wybierz foto z pc) > kliknij "zamknij okno" > koniec.

Druga opcja (lepsza), to skorzystanie z zewnętrznej strony (np.) postimage.org.
Wielokrotnie pisałem "tutoriale", gdybyś miał problem, to pisz.
 
Ostatnia edycja:

brodacz

Active member
Bez reklam
Pozdrowienia z Tajlandii

No to wyspa Koh Chang. Nie polecam bo jak widzicie nikt tam nie chciał jechać, w przeciwieństwie do takich np Międzyzdrojów...
PS Specjalne podziękowania armanigowi.

free photo upload
 
Do góry