Pozdrowienia z wakacji...

werf

Active member
Bez reklam
E no nie tam jest przyjemny klimat,zefirek od morza i około 28-35 stopni czyli optymalne warunki do życia.More tylko trochę zimnawe czasami
Gorąco to jest w Egipcie
 

eedviking

Banned
W Egipcie i Grecji, to patelnie do pieczenia ludzi z północy Europy. :D;)

Przyjemny wiaterek to jest w Skandynawii. :mrgreen:

Wrzucam zdjęcie z fajniejszego miejsca jak Wenecja i bliżej...oto Brugia ( zdjęcie wykonane kiedyś na wakacjach).
 

Attachments

  • z urlopów.jpg
    z urlopów.jpg
    40,1 KB · Wyś: 40

werf

Active member
Bez reklam
Grecja nie jest taka zła na Peloponezie fajnie wieje
A na 3palcach i piwa jest gdzie się napić :D
 

Attachments

  • 160.jpg
    160.jpg
    60,1 KB · Wyś: 41

eedviking

Banned
Z Halki, to uciekłem po dwóch dniach. :mrgreen:
Níe stawiam stopy już w żadnym ciepłym kraju...to níe dla mnie, nigdy níe lubiłem leżeć na plaży i się piec na słońcu. Lubię zwiedzać i się przemieszczać, a w skwarze, to się níe da. :D
To powód, dla którego níe jeździmy z biur podróży, tylko indywidualnie i autkiem. ;):)
No tak mamy i koniec. :D
 

werf

Active member
Bez reklam
Osobiście też sobie nie wyobrażam zorganizowanego wyjazdu z biura w czasie wakacji
Grecja lądowa,Bałkany,Albania,Włochy tylko autem
Ostatnio zafiksowałem się ma Maltę promem,ale drogo trochę to wychodzi
Z biura i owszem można w kwietniu lub końcem września do Egiptu ew na Kanary
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Z biura i owszem można w kwietniu lub końcem września do Egiptu ew na Kanary
Na Kanary nie warto jezdzic z biurami podrozy, bo lotow jest mnostwo (nie wiem jak z Polski, ale chocby z Niemiec, czy UK), akomodacja jest latwo dostepna online (rowniez apartamenty i wille), a zarcie tanie. Dla nas to kierunek typowo zimowy, bo wtedy temperatura nie spada ponizej 23-25 stopni, wiec mozna kosci wygrzac, a 30 raczej nie przekracza, wiec da sie zyc.
 
Ostatnia edycja:

werf

Active member
Bez reklam
Na Kanary nie warto jezdzic z biurami podrozy, bo lotow jest mnostwo (nie wiem jak z Polski, ale chocby z Niemiec, czy UK), akomodacja jest latwo dostepna online (rowniez apartamenty i wille), a zarcie tanie. Dla nas to kierunek typowo zimowy, bo wtedy temperatura nie spada ponizej 23-25 stopni, wiec mozna kosci wygrzac, a 30 raczej nie przekracza, wiec da sie zyc.

Być może nigdy nie szukałem tego typu ofert
Na tydzień po sezonie wakacyjnym lub przed też majątku nie trzeba
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Nie chodzi mi o oszczednosci tylko WOLNOSC. All inclusive w hotelu, w srodku resortu albo na totalnym zadupiu, nie wydaje sie idealnym rozwiazaniem, nie wspominajac o komforcie. Podobnie ustalone na sztywno daty i dlugosc pobytu, w przypadku osob dla ktorych 7 dni, to za krotko a 14 to za dlugo.
Kwestia bezpieczenstwa, swobody poruszania sie, komunikacji czy niezgodnosci kulturowej, to kwestie ktore przemawiaja za tym, by do Egiptu, ktory zestawiles w jednym zdaniu, jezdzic na do resortu, na wakacje zorganizowane. W przypadku Kanarow to najslabsza z opcji.
 
Ostatnia edycja:

globalny

New member
Powiem szczerze że mnie all inclusive wcale nie rajcuje, wręcz męczą mnie takie wakacje i siedzenie przy basenie z drinkiem w ręce i to jeszcze bardzo rozcieńczonym, ledwo wytrzymuję tydzień. Zdecydowanie wolę inny typ wakacji mniej leniwy a bardziej aktywny
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Powiem szczerze że mnie all inclusive wcale nie rajcuje, wręcz męczą mnie takie wakacje i siedzenie przy basenie z drinkiem w ręce i to jeszcze bardzo rozcieńczonym, ledwo wytrzymuję tydzień. Zdecydowanie wolę inny typ wakacji mniej leniwy a bardziej aktywny

Nie koniecznie trzeba leżeć można np. 4 dni leniuchować a przez 4 dni jeździć na wycieczki i zwiedzać to co jest fajne do obejrzenia ... wykupując all inclusive nikt nie ma obowiązku siedzieć tylko na basenie czy też nad morzem...
 

JuniorEmdzej

New member
Powiem szczerze że mnie osobiście bardzo męczą wakacje all in inclusive z reguły jest to sześć dni leżenia przy basenie picia drinków i nic więcej, z reguły raz wyjeżdża się na jakąś wycieczkę i na zwiedzanie, Dlatego ja zdecydowanie wolę wycieczki objazdowe
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Wg mnie to nie jest reguła a uzależnione jest od charakteru człowieka... jeszcze nigdy nie leżałem powiedzmy tydzień czasu na basenie czy też nad morzem, a wyjeżdżam co roku na takie wczasy... więc wszystko uzależnione jest od nas samych i jak chcemy spędzić taki urlop ...
 

lycone

Banned
@up
Dokładnie. Też teraz byłem w Hiszpanii w Lloret de Mar oraz 2 dni w Barcelonie. W hotelu miałem All'a a i tak w większości jedliśmy na mieście :d Trafiła się promocja na ten hotel i All mi zwisał, a nie raz nie chciało nam się nigdzie iść to ratowaliśmy się hotelowym jedzeniem :) All nie ma nic wspólnego z leżeniem na basenie cały dzień i piciem drinków w moim przypadku ;)

Wysłane z Note 3
 
Do góry