Kącik alkoholowy ...

fred23

Member
Nooo nie znalazłem , albo słabo szukałem , Panie i Panowie chwalcie się co popijacie z % podczas seansów filmowo/muzycznych , sugestie , wrażenia , jakieś własne samo-produkty też mile widziane :razz:
 

fred23

Member
Wrezel-DIPA-mala.png


Zacznę pierwszy chyba , to jest browar , który zrobił na mnie jak na razie największe pozytywno-smakowe wrażenie , ;)
 

tomato10

New member
Kącik z cyklu "tu jest polska tu się pije"
Nie , nie znam i nie smakowałem . Ale lubię takie niszowe browary posmakować , najchętniej w samym browarze :)
Procentowo jak dla mnie za mocne .
 

fred23

Member
płaciłem 8.20 bodajże , w sklepie typowo sprzedającym piwa regionalne i akcesoria do produkcji piwa , w Toruniu nazwa Piwex, nie reklamuje sklepu , ale nazwa ciekawa swoją droga
 

Borixon

Active member
Bez reklam
z browaru Amber bardzo lubie Koźlaka. ogolnie bardzo lubie piwo i piję go chyba sporo, czystą też nie gardzę a i perfumowanej lubie "kąsnąć " ;)

i nasz poznański złoty Lech Pils ;)
 

Piomakusz

New member
Ja jak oglądam filmek samotnie to z browarkiem w ręku najczęściej czeski Budweiser, Staropramen lub tzw."kozioł" mieszkam 10 km od granicy łatwo zakupić i czeskie piwa mi smakują. A jak oglądam z małżonką to ona pije martini a ja gin z tonikiem...
 

fazer58

Member
Bez reklam
Mocny trunek na wieczór: brandy STOCK 84 z biedronki, na niedziele i święta Jim Beam, piwo ciemne Porter z browaru Okocim,piwo jasne VIP z biedronki. Pozdrawiam smakoszy:)))
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Nooo nie znalazłem , albo słabo szukałem
Było, było na pewno, i to bogato, ale też nie mogę znaleźć. Albo przez kompletnie źle lub wcale nie działającą szukajkę na forum (już nie pierwszy raz), albo dlatego, że admin usunął, jakże zacne wypowiedzi ;)
Ja kiedyś wierny fan Warki Strong, dziś już mniejszy, ale lubię Lecha, tradycyjnie Tyskie, ciemne i portery, oczywiście pszeniczne, a ostatnio ukraiński biały obołoń. Jako nastolatek popijałem już dawno zapomniane EB Red
 

Attachments

  • 008fe3f5000ad8e850202a3d.jpg
    008fe3f5000ad8e850202a3d.jpg
    41,6 KB · Wyś: 253
  • 10010630_0.jpg
    10010630_0.jpg
    36,4 KB · Wyś: 243

lobos

New member
Bez reklam
Z 40% ulubione to: Whisky-Jack Daniel's, Gin-Beefeater i Tequila-Sierra (srebrna i złota)

jack.jpg

10040199_0.jpg

tequ.jpg

A tak na co dzień to: piwo Lech, Calrsberg, Paulaner a z wódki to najczęściej Sobieski.
Wina nie pijam, bo nie lubię.
 
Do góry