System monitoringu gps pomoże??

jerdert

New member
Siema,

skorzystał ktoś z Was monitoringu gps??
Od kilku lat prowadzę firmę transportową i zauważyłem wzrost zużycia paliwa (mimo, że przecież ceny poszły w dół)... Zastanawiam się więc nad tym, czy czasami pracownicy nie odlewają paliwa z baku? Mieliście kiedyś taki przypadek?
Podobno właśnie zamontowanie lokalizatora gps rozwiązuje ten problem... Mamy stały monitoring nad zużyciem paliwa, a także nad trasą i prędkością naszego kierowcy... Zastanawiam się więc nad zamontowaniem takie systemu. Uprzedzić najpierw pracowników? Czy zrobić to bez ich wiedzy??
 

jerdert

New member
monitoring gps guardian

Siema,

skorzystał ktoś z Was z monitoringu gps od http://www.gpsguardian.pl/ ??
Od kilku lat prowadzę firmę transportową i zauważyłem wzrost zużycia paliwa (mimo, że przecież ceny poszły w dół)... Zastanawiam się więc nad tym, czy czasami pracownicy nie odlewają paliwa z baku? Mieliście kiedyś taki przypadek?
Podobno właśnie zamontowanie lokalizatora gps rozwiązuje ten problem... Mamy stały monitoring nad zużyciem paliwa, a także nad trasą i prędkością naszego kierowcy... Zastanawiam się więc nad zamontowaniem takie systemu. Uprzedzić najpierw pracowników? Czy zrobić to bez ich wiedzy??

Proszę o opinie...
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Wg prawa możesz to zrobić, ale musisz poinformować o tym pracowników ;)
Inaczej wylądujesz w sądzie na przegranej pozycji.
Możesz też ich postraszyć, że się zastanawiasz, następnie po jakims czasie gdy straszak nie poskutkuje powiedz, że zainstalowałeś (ale jeszcze nie instaluj). To zawsze można i powinno poskutkować.
 
Ostatnia edycja:

zydok0kr

Member
Siema,

skorzystał ktoś z Was monitoringu gps??
Od kilku lat prowadzę firmę transportową i zauważyłem wzrost zużycia paliwa (mimo, że przecież ceny poszły w dół)... Zastanawiam się więc nad tym, czy czasami pracownicy nie odlewają paliwa z baku? Mieliście kiedyś taki przypadek?
Podobno właśnie zamontowanie lokalizatora gps rozwiązuje ten problem... Mamy stały monitoring nad zużyciem paliwa, a także nad trasą i prędkością naszego kierowcy... Zastanawiam się więc nad zamontowaniem takie systemu. Uprzedzić najpierw pracowników? Czy zrobić to bez ich wiedzy??

Witaj.
:hmm::hmm:Jako że jeżdżę dużym to powiem tak........zainstaluj dla świętego spokoju, poinformuj o tym kierowców, jeśli ktoś okrada auto z paliwa to i tak tego nie wykryjesz przez gps, mądry złodziej zrobi to tak ze ubytku na paliwie nie zauważysz. Sam osobiście jestem bardzo zadowolony z posiadania GPS w kotłach bo nikt mi nie powie ze auto za dużo pali (bo od kiedy to są jakieś normy spalania w samochodach ciężarowych?) lub ze kradnę paliwo. A duże spalanie w samochodzie może świadczyć o tym ze jeździ przeładowane, że kierowcy nie umieją jeździć ekonomicznie i umiejętnie, ewentualnie że pasuje zrobić regulację silnika. Po za tym mamy okres zimowy a co za tym idzie samochody dłużej się nagrzewają jak również kierowcy korzystają z webasta. A tak na marginesie to jest forum dla sprzętu audio video jak mi się chyba dobrze zdaje a nie dla transportu ciężkiego lub samochodziarzy. Bez urazy proszę ale tego typu pytania może by zadać na etransport lub na innych forach dla transportu. Życzę powodzenia.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
A tak na marginesie to jest forum dla sprzętu audio video jak mi się chyba dobrze zdaje a nie dla transportu ciężkiego lub samochodziarzy. Bez urazy proszę ale tego typu pytania może by zadać na etransport lub na innych forach dla transportu. Życzę powodzenia.
Spójrz na inne tematy w tym dziale. Ten dział forum jest od tego by zadawać pytania również niezwiązane z główną tematyką forum.
Również bez urazy :)
 

Attachments

  • Bez tytułu (Medium).jpg
    Bez tytułu (Medium).jpg
    29,8 KB · Wyś: 77
Ostatnia edycja:
Do góry