Kino domowe a kobieca gazeta...

dnc

Moderator
VIP
Ze zdziwieniem i zaskoczeniem przeczytałem ostatni 5 numer tygodnika "Życie na gorąco". Na stronie 48 pojawił sie artykuł w którym autor doradza jak skompletować kino domowe.
Tłumaczy co to amplituner, czytnik DVD itd.

W zasadzie nie ma się do czego przyczepić, chociaż jest kilka wpadek typu "opis działania amplitunera". Są też takie dziwactwa jak łącze HDI :eek: , które ponoć ma być sposobem wysyłania sygnału cyfrowego (pewnie chodzi o HDMI).
Zawsze myślałem, że jak ktoś kto chce kupić samochód, dom czy kino domowe, powinien skierować swoją uwagę na specjalistyczne czasopisma i/lub na odpowiednie witryny internetowe.
A tu proszę. Nawet taka gazeta jak "ŻnG" może wspaniale poradzić co i jak kupić.
Polecano tam jako dobry acz tani jakiś zestaw Daewoo... :confused: No cóż...
Jeśli zatem nie wiesz co to jest kino domowe. Co trzeba kupić by cieszyć się super obrazem i dźwiękiem powinieneś sięgnąć po ostatni numer "ŻnG". Jak przeczytasz gwarantuję Ci, że mętlik będziesz miał większy niz po przeczytaniu naszego forum w całości. :p

P.S.
To nie jest reklama... :rolleyes:
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Niestety nie tylko w tej gazecie, ale także w innych lądują "poradniki", które straciły swoją aktualność x miesięcy temu. Zamiast pomagać dezinformują, więc należy na nie uważać.
 

AWGUST72

Klub HDTV.com.pl
VIP
dnc napisał:
Ze zdziwieniem i zaskoczeniem przeczytałem ostatni 5 numer tygodnika "Życie na gorąco". Na stronie 48 pojawił sie artykuł w którym autor doradza jak skompletować kino domowe.
Tłumaczy co to amplituner, czytnik DVD itd.

W zasadzie nie ma się do czego przyczepić, chociaż jest kilka wpadek typu "opis działania amplitunera". Są też takie dziwactwa jak łącze HDI :eek: , które ponoć ma być sposobem wysyłania sygnału cyfrowego (pewnie chodzi o HDMI).
Zawsze myślałem, że jak ktoś kto chce kupić samochód, dom czy kino domowe, powinien skierować swoją uwagę na specjalistyczne czasopisma i/lub na odpowiednie witryny internetowe.
A tu proszę. Nawet taka gazeta jak "ŻnG" może wspaniale poradzić co i jak kupić.
Polecano tam jako dobry acz tani jakiś zestaw Daewoo... :confused: No cóż...
Jeśli zatem nie wiesz co to jest kino domowe. Co trzeba kupić by cieszyć się super obrazem i dźwiękiem powinieneś sięgnąć po ostatni numer "ŻnG". Jak przeczytasz gwarantuję Ci, że mętlik będziesz miał większy niz po przeczytaniu naszego forum w całości. :p

P.S.
To nie jest reklama... :rolleyes:

"Kurteczka" a mnie akurat skończyła się 2 letnia penumarata "żnG" , nie mam tego egzemplarza i jak teraz wybiorę dobre kino ??????

- It is joke !!!:D:D:D

Ale już tak na serio , to jeszcze jeden dowód na to że wszędze znajda się fachowcy co znają się na wszystkim i wciskają niedoinformowanym cos takiego jak np Daewoo (sorry jak jakiś posiadacz Daewoo poczuł sie dotkniety)

Może zatem czas na otworzenie kacika kulinarnego, kroju i szycia albo szydełkowania.Skoro nam robią konkurencję to czemu nie my!!!:cool:
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
sorry bardzo ale na kącik kulinarny by się miejsce znalazło :bober:
 

szopen

New member
Bez reklam
ar2 napisał:
sorry bardzo ale na kącik kulinarny by się miejsce znalazło :bober:


No to ja!

Jakie jest ulubiona kolacja prawdziwego men-a złożona z siedmiu dań?

- sześciopak piwa i paczka czipsów
icon10.gif


pozdr
 
Do góry