Samo życie...

eedviking

Banned
Tak jest, oczy mają być słowiańskie i wpisowe (bezzwrotne) 3000€ . :D
crazy-eyes.gif
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Mój post był "niestosowny"...
Usunęli go i nagrodzili ...:mrgreen:

Brat się nudzi :-D:mrgreen:

giphy.gif
 
Ostatnia edycja:

eedviking

Banned
Możliwe, ale Apolonia nigdy nie śpiewała, zawsze ktoś inny za nią śpiewał, tak było też w zapomnianej komedii Barei PRZYGODA Z PIOSENKĄ w której głos podkładała Halina Frąckowiak (pseudo Sonia Sulin) :D ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Możliwe, ale Apolonia nigdy nie śpiewała, zawsze ktoś inny za nią śpiewał, tak było też w zapomnianej komedii Barei PRZYGODA Z PIOSENKĄ w której głos podkładała Halina Frąckowiak (pseudo Sonia Sulin) :D ;)

Ostatnio oglądałem ten serial za małolata i trochę już nie pamiętam...
Jak lecą powtórki to nigdy nie oglądam,bo planuję sobie odświeżyć całość...a lata lecą :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ostatnio oglądałem ten serial za małolata i trochę już nie pamiętam...
Jak lecą powtórki to nigdy nie oglądam,bo planuję sobie odświeżyć całość...a lata lecą :)

A to stary numer, mam dokładnie tak samo. Często w tv lecą filmy które chciałbym sobie odświeżyć, ale jak widzę że już się zaczał, lub nie jestem specjalnie przygotowany na seans, to odpuszczam żeby sobie nie psuć frajdy, no i tak właśnie lata lecą, a filmy do dzisiaj nie odświeżone ;)
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Edi nie wiem czy to widziałeś,kiedyś ktoś wrzucał na forum...Nawet Armanig pisał że ma do dziś plakietkę wzorowego ucznia :D

Piosenka z "Żar tropików"...8)
[youtube]fsT6bcnqwcU[/youtube][/QUOTE]
 

eedviking

Banned
Akurat tego nie widziałem. Wzorowego ucznia też gdzieś mam z 1968r. Jak co, to mam ze dwie nienaruszone kartki żywnościowe, rakietę z pokrowcem do tenisa z logo MOCKBA 1980, wódkę z obecnej Białorusi, Vermouth i Cherry z początku lat '80-tych i jeszcze coś tam się znajdzie. :razz: :D
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ja za tydzien zarywam nocke.Beda kulturystki,fitneski i inne dupeczki...ale tym razem mam je w du..ie :razz:
Czekam na mistrza i 4 tytul Mr. Olympia :grin:
 

Attachments

  • 20140910184140.jpg
    20140910184140.jpg
    33,8 KB · Wyś: 83
Do góry