Samo życie...

bubafat

Active member
Bez reklam
Piramida.
Ja lubie polskie morze, tyle ze nie bywam.
Tzn lubie, ze wzgledu na wspomnienia z czasow mlodosci.
Poza tym ze drogie, zimne i ciezko w nim cos zobaczyc, to nie mam zadnych "ale".
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Piramida.
Ja lubie polskie morze, tyle ze nie bywam.
Tzn lubie, ze wzgledu na wspomnienia z czasow mlodosci.
Poza tym ze drogie, zimne i ciezko w nim cos zobaczyc, to nie mam zadnych "ale".

Drogie - - - jak wszedzie chyba
Zimne - - - tak i to bardzo.
Co zobaczyc - - - bylem w egipcie i kurna tych modelek w stringach tez nie bylo. Same "family friendly" i ludziska w starszym wieku.....
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Ale ja miałem na myśli taka przyrode co stringów nie nosi.
Np taka -

https://drive.google.com/file/d/1NQ7GfdK-xcKEzleSb9ci_4ywxgWxHhUE/view?usp=drivesdk

Jakby takie cos zobaczyl pod woda to napewno bym popuscil :)

Udalo mi sie zejsc pod wode na chwile w egipcie. Z pomostu z instruktorem. Tak mi sie podobalo ze masakra, jedno z najlepszych rzeczy co mnie spotkalo na tej wycieczce. Napewno bym zanurkowal jeszcze raz.

Nawet myslalem czy nie pojechac tutaj:

https://www.muratorplus.pl/inwestyc...-polsce-gdzie-powstaje-aa-G6mJ-Mz5v-7KjL.html

Wiem ze to, nie to samo co ogladac prawdziwa przyrode. Ale ja jestem raczej czlowiek techniczny. Bardziej rajcowalaby mnie mozliwosc nurkowania, obslugi sprzetu itp aniezeli ogladanie rybek.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Ja jestem zonaty xD

Ja jedynie moge wyjsc na plaze, w okularach przeciwsloneczmych i dyskretnie wypatrywac jakies "mlodki" jak sie preza i opalaja :p
To wszystko xD
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Chciałem kiedyś dać robotę takiemu, widzę, że zdrowy, nogi, ręce ma, to mówie, że mam i dam, to mnie wyśmiał. Woli się opierdzielać i żebrać. To kij mu w oko :D
 

AWGUST72

Klub HDTV.com.pl
VIP
To są właśnie główni beneficjenci programu 500+. Za łatwą kasę na browara i fajki zagłosują na każdego. Nawet na dudę- (nie poprawiać pisownia zamierzona)
 
Do góry